Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Aktuality

arr3Jak funguje Hlídací pes?  Jsem Váš Hlídací pes  Zadejte, který produkt mám pro Vás hlídat a já Vám pošlu e-mail, jakmile...

Nejprodávanější


» Výkaz bodů
Výkazy bodů - jak to probíhá?

 

  • Hlášení bodů korporaci probíhá 1. Den v měsíci. Do hlášení budou zahrnuty body za objednávky přijaté a zaplacené do posledního dne předchozího  měsíce do 24:00 hod.

  • V případě, že bude objednávka uhrazena do 5. dne následujícího měsíce do 12:00 hod., budou body zahrnuty v opravném výkazu, který se podává 6.

  • U objednávek přijatých v období od 1. do 5. dne v měsíci je možné na písemnou žádost (formulář naleznete ZDE) převést body do minulého měsíce v rámci opravného výkazu. Týká se objednávek přijatých a zaplacených do 5. dne do 12:00hod.

  • Pozn. může se stát, že vedení korporace změní termíny, pak se táto informace zobrazuje v aktualitách ve vašem online office (prosím sledujte svůj online office)
  • DOPORUČUJEME! ke konci měsíce nevybírejte platbu DOBÍRKOU. Body lze připsat pouze za objednávku ZAPLACENOU, u dobírek nemáte jistotu, že ji převezmete a zaplatíte v termínu (problém s převzetím může nastat nejen na Vaši straně, ale i na straně dopravce)

Příklady:

Objednávka na 50 bodů

1. zaslaná a zaplacena 30.6., nejpozději v 23:59 - body zahrnuty do řádného hlášení za červen, odeslaného 2.7.

2. zaslaná 30.6., zaplacena 3.7. - body zahrnuty do opravného výkazu za červen, odeslaného 6.7.

3. zaslaná a zaplacena nejpozději 5.7. ve 12:00, požádáno písemně o zahrnutí bodů do června - body zahrnuty do opravného výkazu za červen, odeslaného 6.7.

4. zaslaná a zaplacena 2.7. - body zahrnuty až do řádného výkazu za červenec