Antiparazitní program Body: 75,9

Kód: 271219019
3 711 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.3.2021

DOPORUČENÁ 30 DENNÍ KÚRA: 
Alergie, vyrážky a záněty na kůži, zápach z úst, náhlá ztráta hmotnosti nebo přírůstek na váze, neustálá únava a ospalost, bledá a „problematická“ pleť obličeje, častá onemocnění dýchacích cest ... Myslíte si, že naléhavě potřebujete kosmetologa, trenéra fitness, zubaře...? Předpokládejme, že to může být cokoli, prostě ne ... Ne paraziti! Aktivní složky produktů TianDe pomáhají očistit tělo, zlepšit funkci trávícího traktu, jater, žlučníku a posílit imunitní systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antiparazitní program

"Obecné čištění" těla

Mnoho lidí ani nepřipouští myšlenku, že mohou mít helminty a jiné „nezvané hosty“, ale odborníci tvrdí, že neexistuje jediný dospělý, který by se s problémem parazitózy nesetkal.

Jak se projevuje přítomnost parazitů v těle?

Alergie, vyrážky a záněty na kůži, zápach z úst, náhlá ztráta hmotnosti nebo přírůstek na váze, neustálá únava a ospalost, bledá a „problematická“ pleť obličeje, častá onemocnění dýchacích cest ... Myslíte si, že naléhavě potřebujete kosmetologa, trenéra fitness, zubního lékaře? .. Předpokládáte, že to může být cokoli, jen ne ... Ne paraziti!

Kde paraziti žijí?

Helmintóza je často velmi obtížně diagnostikovatelná. Paraziti se vyskytují v mnoha orgánech: od zažívacího traktu po játra. „Živí“ helminti v těle jsou příčinou mnoha problémů: nejen že oslabují imunitní systém, ale také se stávají viníky závažných chorob.

Jak se zbavit parazitů?

"Obecné čištění" umožní poměrně jednoduše, efektivně, jemně a netraumaticky, aby se tělo osvobodilo od parazitů. Aktivní složky produktů TianDe pomohou očistit tělo, zlepšit fungování trávicího traktu, jater, žlučníku a posílit imunitní systém.

Co obsahuje DOPORUČENÁ 30 DENNÍ KÚRA:

Více informací o produktech a kontraindikace najdeš v popisu jednotlivých produktů.

Jak produkty užívat?

  1. Nejprve ráno, na lačný žaludek pijte teplý čaj z bylinné směsi Tibetský sběr. Jeden sáček zalijte 200 ml horké vody a nechejte vyluhovat 10-15 minut. 
  2. 3x denně při jídle užijte 1 tabletu Extraktu z ořešáku královského
  3. Večer, nejpozději kolem 21. hodiny nalepte na chodidla detoxikační náplasti. Nejprve si chodidla důkladně umyjte, pak nalepte malý sáček hladkou stranou na lepící část a takto přilepte na spodní stranu chodidla. Na nohy si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte a nohy umyjte vodou a mýdlem. Použité náplasti zlikvidujte. 

Chceš vědět více?

Podívej se na webináře o čajích a detoxikačních náplastech TianDe:

Doplňkové parametry

Kategorie: PROGRAMY ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.495 kg
Problémy a potřeby: Akné, Bolest kloubů, Detoxikace, Ekzém, Klimakterium, Lámavé nehty, Nespavost, Posílení imunity, Těžké nohy
Produktová řada: Dary Šambaly, Master Herb
Body: 75,9

Indikace a kontraindikace bylinných čajů TianDe

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Bylinné čaje TianDe

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: