Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Aktuality

arr3Jak funguje Hlídací pes?  Jsem Váš Hlídací pes  Zadejte, který produkt mám pro Vás hlídat a já Vám pošlu e-mail, jakmile...

Nejprodávanější

naše cena 164,00 Kč
skladem

Úplná pravidla spotřebitelské loterie

Tento dokument úplně a závazně upravuje pravidla spotřebitelské loterie provozované společností V I N I S, s.r.o., provozovatele e-shopu na internetové adrese www.tiandefm.cz, s názvem „Vyhraj si svůj briliant“ (dále jen „loterie“) na území České republiky. Tato loterie není hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách. Pravidla loterie mohou být pozměněna pouze formou písemných změn či dodatků k tomuto dokumentu.

 

  1. Provozovatel a Organizátor

V I N I S, s.r.o.

IČ: 607 78 792

se sídlem Školní 333, Mosty, 735 62 Český Těšín

obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 6692

(dále jen „provozovatel“).

 

  1. Termín loterie

Loterie bude probíhat od 15. 9. 2018 do 15. 12. 2018 v termínech od 15. 9. 2018 do 14. 10. 2018, od 15. 10. 2018 do 14. 11. 2018 a od 15. 11. 2018 do 14. 12. 2018 na území České republiky (dále jen „termín loterie“).

 

  1. Podmínky účasti v loterii

Účastníkem loterie v daném termínu se může stát každá fyzická či právnická osoba, která si v průběhu daného měsíce a současně v období termínu loterie zakoupí zboží z e-shopu nacházejícího se na internetových stránkách www.tiandefm.cz nebo v servisním centru Tiande Frýdek-Místek na adrese Stará cesta 2325, 738 01 Frýdek-Místek v hodnotě přesahující 1.000,- Kč, přičemž řádně v objednávce vyplní své kontaktní údaje v rozsahu objednávkového formuláře (dále jen „účastník loterie“). Jedna osoba může podmínky účasti v loterii splnit v daném termínu i vícekrát, přičemž do loterie budou zahrnuty všechny její objednávky, které v daném termínu splnily podmínky účasti v loterii. Jedna osoba se může stát účastníkem loterie i ve vícero termínech, avšak objednávky z jednoho termínu nepřecházejí do losování v následujících termínech.

 

  1. Výhry a losování

Losování provádí zástupce provozovatele za účasti veřejnosti vždy od 16:00 první pracovní den po skončení jednotlivých termínů – tj. 15. 10. 2018, 15. 11. 2018 a 17. 12. 2018 v provozovně provozovatele na adrese Stará cesta 2325, Místek, 738 01 Frýdek-Místek. Losováno bude ze všech objednávek, reprezentovaných číslem objednávky, účastníků loterie za předcházející termín. Vylosováno bude vždy jedno číslo objednávky, podle kterého dojde k identifikaci účastníka loterie. Vylosovaný účastník loterie bude v provozovně provozovatele na adrese Stará cesta 2325, Místek, 738 01 Frýdek-Místek veřejně vyhlášen jako výherce. Vyhlášení se uskuteční veřejným sdělením jména a příjmení / názvu u právnických osob vylosovaného účastníka loterie. Vylosovaný účastník loterie bude rovněž zveřejněn na internetových stránkách provozovatele na adrese www.tiandefm.cz a v sociální síti Facebook.

Výherce získává šperk s briliantem německé značky MONO:

Pro období 15. 9. 2018. – 14. 10. 2018 přívěšek v hodnotě 3.980 Kč

  1. 10. 2018 – 14. 11. 2018 náušnice v hodnotě 4.980 Kč
  2. 11. 2018 – 14. 12. 2018 náramek v hodnotě 8.780 Kč

Výherce si může cenu vyzvednout osobně, případně mu bude zaslána na adresu, kterou uvedl u vítězné objednávky.

Výherce mladší 18 let je oprávněn převzít výhru jen za přítomnosti zákonného zástupce.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu výher, jakož i na případnou změnu pravidel v průběhu termínu loterie. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v loterii právní cestou je vyloučeno. V případě sporu či nejasností náleží právo rozhodování provozovateli.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci. Účastník loterie nemůže nárokovat jinou výhru, než která mu bude vydána a nemá nárok výhru reklamovat. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění ani převést na jinou osobu.

 

  1. Zpracování osobních údajů

Účastí v loterii souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje“) do databáze provozovatele jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro účely splnění pravidel loterie. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na provozovatele obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Účastníci loterie výslovně souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn užít v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., v platném znění občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech organizátora v souvislosti s touto loterií a jeho produktů s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků loterie, a to po dobu 5 let od ukončení loterie.

 

  1. Všeobecná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této loterie. Provozovatel je zároveň oprávněn loterii kdykoliv změnit, zrušit či upravit pravidla. Vymáhání účasti a výher v loterii soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této loterie ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky loterie jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli. Z loterie jsou vyloučeni všichni zaměstnanci provozovatele a osoby jím blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem nebo osoba jim blízká, výhra se neodevzdá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že provozovatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Provozovatel si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat pravidla loterie. Provozovatel bude při těchto změnách zohledňovat zájem účastníků loterie v maximální možné míře. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika, škody a závazky účastníků loterie a třetích osob souvisejících s účastí v loterii a získáním výher.

Jakékoli prezentace a vyhlášení ohledně spotřebitelské loterie je oprávněn poskytovat pouze provozovatel loterie. Tyto pravidla loterie vydal provozovatel jako závazný předpis pro realizaci spotřebitelské loterie. Všichni účastníci loterie jsou těmito pravidly vázáni a účastí v loterii se je zavazují dodržovat.

V Třanovicích 15. 9. 2018