Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úplná pravidla spotřebitelské loterie

Tento dokument úplně a závazně upravuje pravidla spotřebitelské loterie provozované společností V I N I S, s.r.o., provozovatele e-shopu na internetové adrese www.tiandefm.cz, s názvem „Vyhraj si svůj briliant“ (dále jen „loterie“) na území České republiky. Tato loterie není hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách. Pravidla loterie mohou být pozměněna pouze formou písemných změn či dodatků k tomuto dokumentu.

 

  1. Provozovatel a Organizátor

V I N I S, s.r.o.

IČ: 607 78 792

se sídlem Školní 333, Mosty, 735 62 Český Těšín

obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 6692

(dále jen „provozovatel“).

 

  1. Termín loterie

Loterie bude probíhat od 15. 9. 2018 do 15. 12. 2018 v termínech od 15. 9. 2018 do 14. 10. 2018, od 15. 10. 2018 do 14. 11. 2018 a od 15. 11. 2018 do 14. 12. 2018 na území České republiky (dále jen „termín loterie“).

 

  1. Podmínky účasti v loterii

Účastníkem loterie v daném termínu se může stát každá fyzická či právnická osoba, která si v průběhu daného měsíce a současně v období termínu loterie zakoupí zboží z e-shopu nacházejícího se na internetových stránkách www.tiandefm.cz nebo v servisním centru Tiande Frýdek-Místek na adrese Stará cesta 2325, 738 01 Frýdek-Místek v hodnotě přesahující 1.000,- Kč, přičemž řádně v objednávce vyplní své kontaktní údaje v rozsahu objednávkového formuláře (dále jen „účastník loterie“). Jedna osoba může podmínky účasti v loterii splnit v daném termínu i vícekrát, přičemž do loterie budou zahrnuty všechny její objednávky, které v daném termínu splnily podmínky účasti v loterii. Jedna osoba se může stát účastníkem loterie i ve vícero termínech, avšak objednávky z jednoho termínu nepřecházejí do losování v následujících termínech.

 

  1. Výhry a losování

Losování provádí zástupce provozovatele za účasti veřejnosti vždy od 16:00 první pracovní den po skončení jednotlivých termínů – tj. 15. 10. 2018, 15. 11. 2018 a 17. 12. 2018 v provozovně provozovatele na adrese Stará cesta 2325, Místek, 738 01 Frýdek-Místek. Losováno bude ze všech objednávek, reprezentovaných číslem objednávky, účastníků loterie za předcházející termín. Vylosováno bude vždy jedno číslo objednávky, podle kterého dojde k identifikaci účastníka loterie. Vylosovaný účastník loterie bude v provozovně provozovatele na adrese Stará cesta 2325, Místek, 738 01 Frýdek-Místek veřejně vyhlášen jako výherce. Vyhlášení se uskuteční veřejným sdělením jména a příjmení / názvu u právnických osob vylosovaného účastníka loterie. Vylosovaný účastník loterie bude rovněž zveřejněn na internetových stránkách provozovatele na adrese www.tiandefm.cz a v sociální síti Facebook.

Výherce získává šperk s briliantem německé značky MONO:

Pro období 15. 9. 2018. – 14. 10. 2018 přívěšek v hodnotě 3.980 Kč

  1. 10. 2018 – 14. 11. 2018 náušnice v hodnotě 4.980 Kč
  2. 11. 2018 – 14. 12. 2018 náramek v hodnotě 8.780 Kč

Výherce si může cenu vyzvednout osobně, případně mu bude zaslána na adresu, kterou uvedl u vítězné objednávky.

Výherce mladší 18 let je oprávněn převzít výhru jen za přítomnosti zákonného zástupce.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu výher, jakož i na případnou změnu pravidel v průběhu termínu loterie. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v loterii právní cestou je vyloučeno. V případě sporu či nejasností náleží právo rozhodování provozovateli.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci. Účastník loterie nemůže nárokovat jinou výhru, než která mu bude vydána a nemá nárok výhru reklamovat. Výhry není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění ani převést na jinou osobu.

 

  1. Zpracování osobních údajů

Účastí v loterii souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje“) do databáze provozovatele jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro účely splnění pravidel loterie. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na provozovatele obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Účastníci loterie výslovně souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn užít v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., v platném znění občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech organizátora v souvislosti s touto loterií a jeho produktů s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků loterie, a to po dobu 5 let od ukončení loterie.

 

  1. Všeobecná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této loterie. Provozovatel je zároveň oprávněn loterii kdykoliv změnit, zrušit či upravit pravidla. Vymáhání účasti a výher v loterii soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této loterie ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky loterie jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli. Z loterie jsou vyloučeni všichni zaměstnanci provozovatele a osoby jím blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem nebo osoba jim blízká, výhra se neodevzdá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že provozovatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Provozovatel si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat pravidla loterie. Provozovatel bude při těchto změnách zohledňovat zájem účastníků loterie v maximální možné míře. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika, škody a závazky účastníků loterie a třetích osob souvisejících s účastí v loterii a získáním výher.

Jakékoli prezentace a vyhlášení ohledně spotřebitelské loterie je oprávněn poskytovat pouze provozovatel loterie. Tyto pravidla loterie vydal provozovatel jako závazný předpis pro realizaci spotřebitelské loterie. Všichni účastníci loterie jsou těmito pravidly vázáni a účastí v loterii se je zavazují dodržovat.

V Třanovicích 15. 9. 2018