Marine Collagen

Nejprodávanější

4 položek celkem
Omlazující denní krém Marine Collagen 30 g  Body: 22,0
795 Kč

Luxusní omlazující péče. Mořský kolagen je svou strukturou nejpodobnější lidskému kolagenu, takže jej pokožka obličeje přijímá maximálně efektivně. Krém i ntenzivně nasycuje...

Kód: 13501
Pleťová maska Spory mořských řas 30 g  Body: 5,9
205 Kč

Pro bezchybně pružnou a hladkou pokožku. Maska zvyšuje pružnost pokožky a hydratuje. Aktivuje syntézu vlastního kolagenu, je vhodná pro mladou i zralou pleť.

Kód: 50113
13503 new
739 Kč

Luxusní péče o oční okolí. Už žádné otoky a tmavé kruhy pod očima!  Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový účinek. 

Kód: 13503
13502 new (1)
795 Kč

Luxusní obnova vaší pleti -  snižuje hloubku a množství vrásek, vypíná kontury obličeje.  Mořský kolagen obsažený v řadě Marine Collagen je svou strukturou...

Kód: 13502

Péče o pleť až do hloubky

Luxusní kosmetika bohatá na přírodní složky promění pleť k nepoznání a darují potěšení při každodenní péči. Struktura mořského kolagenu se velmi podobá lidskému kolagenu, proto ho pokožka přijímá maximálně efektivně.

Základem řady Marine Collagen je byssové hedvábí - vzácný a velmi cenný extrakt z proteinových vláken, kterými se slávky jedlé připoutávají ke kamenům, písku nebo k sobě navzájem. Tenká, ale pevná byssová vlákna vydrží údery i těch nejsilnějších mořských vln. Takto pevnými a pružnými se pod vlivem byssového hedvábí stávají i kolagenová vlákna.

 

Prezentace Marine Collagen: ZDE

Webinář TianDe - Řada Marine Collagen: