Marine Collagen

Nejprodávanější

3 položek celkem
Pleťová maska Spory mořských řas 30 g  Body: 5,9
205 Kč

Pro bezchybně pružnou a hladkou pokožku. Maska zvyšuje pružnost pokožky a hydratuje. Aktivuje syntézu vlastního kolagenu, je vhodná pro mladou i zralou pleť.

Kód: 50113
13503 new
739 Kč

Luxusní péče o oční okolí. Už žádné otoky a tmavé kruhy pod očima!  Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový účinek. 

Kód: 13503
13503 new
739 Kč –25 %
554 Kč

EXP do 3 / 20 Luxusní péče o oční okolí. Už žádné otoky a tmavé kruhy pod očima!  Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový...

Kód: 13503 EXP

Péče o pleť až do hloubky

Luxusní kosmetika bohatá na přírodní složky promění pleť k nepoznání a darují potěšení při každodenní péči. Struktura mořského kolagenu se velmi podobá lidskému kolagenu, proto ho pokožka přijímá maximálně efektivně.

Základem řady Marine Collagen je byssové hedvábí - vzácný a velmi cenný extrakt z proteinových vláken, kterými se slávky jedlé připoutávají ke kamenům, písku nebo k sobě navzájem. Tenká, ale pevná byssová vlákna vydrží údery i těch nejsilnějších mořských vln. Takto pevnými a pružnými se pod vlivem byssového hedvábí stávají i kolagenová vlákna.

 

Prezentace Marine Collagen: ZDE

Webinář TianDe - Řada Marine Collagen: