Chci mít zdravá játra Body: 24,9

Kód: 999006
Sada
Značka: TianDe
1 182 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

DOPORUČENÁ KÚRA:

Játra mají v lidském organismu mnoho životně důležitých úkolů. Nemoc jater znamená nemoc celého těla. Řekněte sbohem únavě, změnám nálad, přecitlivělé a svědící pokožce a mnoha dalším příznakům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALÍČEK pro zdravá játra a střeva

Játra mají v lidském organismu mnoho životně důležitých úkolů. Víte co všechno mají na starosti játra? Zpracovávají všechny tři základní druhy živin, tedy cukry, bílkoviny i tuky. Zneškodňují jedovaté látky, vylučují žluč a vylučují spoustu enzymů, které jsou potřebné při chemických pochodech v tkáních. Také se podílí na látkové výměně stravy na vitamíny, hormony a další látky, které jsou nezbytné pro život.

Proč detoxikovat játra?

Játra se podílí velkou měrou na průběžné očistě organismu od všech škodlivých látek, které do těla pronikají. Pokud játra nefungují správně, dochází k oslabení imunity a později to může vést i ke vzniku řady závažných nemocí. Vzhledem k přibývajícímu množství toxických látek, které pronikají do organismu z ovzduší, vody a především chemicky upravených potravin, často tělo nemá dostatek vlastních sil k důkladné detoxikaci. Játrům je proto vhodné pomoci řízenou detoxikací.

Jak správně detoxikovat játra?

TianDe vytvořilo detoxikační program o dvou krocích, ve kterém jsou produkty nakombinovány tak, aby přinesly co největší užitek a detoxikace jater měla kýžený efekt. 

  1. Základní fáze
  2. Podpůrná fáze

Co obsahuje doporučená KÚRA DETOXIKACE JATER:

Více informací o produktech a kontraindikace najdete v popisu jednotlivých produktů.

Jak produkty používat?

  1. Po dobu 3-4 týdnů si každé ráno nejprve uvařte čaj z bylinné směsi s ostropestřcem mariánským. Jeden sáček zalijte 200 ml horké vody a nechejte vyluhovat 10-15 minut. 
  2. Druhý měsíc po dobu 30-ti dnů užívejte extrakt z plodu ostropestřce mariánského - jednu tabletu 2x denně 

Pro dosažení co nejlepšího výsledku, kúru znovu opakujte.

Chcete zvýšit účinek? 

Před touto kúrou absolvujte základní program detoxikace organismu: přípravnou a základní fázi. Poté až začněte tento speciální program na podporu jater a střev.

Užitečným podpůrným produktem je Zlatý amarantový olej. V současné době je k dispozici v zahraničí. S objednávkou vám pomůže váš sponzor, případně nás kontaktuje na e-mailu info@tiandefm.cz .

Během detoxikační kúry se doporučuje jíst nízkokalorické a snadno stravitelné potraviny, omezit příjem soli, smažených a uzených pokrmů. Pokud možno vzdát se cukru, kofeinu a alkoholu, jíst více zeleniny a ovoce (obsahují vlákninu stimulující čištění střev). A pít dostatečné množství čisté vody.

Do jídelníčku můžete zařadit hotové návrhy od TianDe. V průběhu celého detoxikačního programu se zvláště pečlivě věnujte čištění pokožky. Kůže je největším orgánem detoxikace a může organismus zbavit složitě uvolnitelných škodlivých látek, využít můžete peelingy i tělové soli

Chceš vědět více?

Podívej se na webináře produktové lektorky Eleny Jesíčkové:

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PROGRAMY ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.109 kg
Body: 24,9
Obsah: 123921, 2x 113012

Krátké video Fytočaje TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: