Zdraví mužů: Podpora mužské síly Body: 133,4

Kód: A271219018
Sada
Značka: TianDe
5 508 Kč
Očekáváme
Položka byla vyprodána…

Sex není nejdůležitější složkou partnerského života, ale rozhodně ho nelze opomíjet. Né každý si ho užívá tolik, jak by chtěl. Čím dříve si muž sám přizná, že má problém, a začne ho řešit, tím dříve se bude moci vrátit k plnohodnotnému sexuálnímu životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdraví mužů: Podpora mužské síly

Pro mužskou sílu a velikost

O čem muži mluví? O ženách, autech, fotbalu, podnikání.... O čem ale mlčí? Pro muže je obtížné / hanebné  / děsivé přiznat se k čistě mužským problémům - sexuální impotenci.

Takové problémy již dávno přestal být údělem starších lidí a podléhají jim také ti, kteří mají něco málo přes 30 let. Jak muži vysvětlují výskyt takových problémů? "Unavený", "nervózní", "špatný přístup" ....... Pocit falešné skromnosti způsobí, že se silnější pohlaví až do posledního vyhne návštěvě lékaře a nechá vše na náhodu.

Je důležité si pamatovat: čím dříve si muž přizná, že má problém, a začne ho řešit, tím dříve se bude moci vrátit k plnohodnotnému sexuálnímu životu!

Přírodní produkty zahrnuté v programu "Podpora mužské síly" mají blahodárný účinek na celé tělo, posilují a tonizují imunitní systém, zmírňují fyzickou a psychickou únavu, obnovují mužskou sílu a práci "druhého srdce".

DOPORUČENÁ 30 DENNÍ KŮRA:

Pánské spodní prádlo s bodovým turmalínem vel. 501 ks / Prádlo doporučujeme navlékat na noc. Začněte od 10-15 minut denně, postupně prodlužujte dobu působení až na 8-10 hodin (na celou noc). Né méně než 6 měsíců.

Funkční komplex s hroznovými semínky - 1 balení / 1 tableta 1 x denně s jídlem do 19:00 hod. / po dobu 30 dní

Funkční komplex - extrakt z listu ořešáku královského - 1 balení / 1 tableta 1 x denně s jídlem do 19:00 hod. / po dobu 30 dní

Bylinná směs s s vrbovkou a maralím kořenem pro muže - 1 balení / 1 denně - 1 sáček zalít 200 ml horké vody nechat vyluhovat 10-15 minut / po dobu 30 dní

Bylinná směs Trávy Altaje - Ledvinový čaj - 1 balení / 1 denně - 1 sáček zalít 200 ml horké vody nechat vyluhovat 10-15 minut / po dobu 30 dní

Kosmetický masážní olej pro muže Tajemství císařských komnat - 1 ks / 4-5 kapek oleje naneste masážními pohyby ráno a večer na hráz ( oblast mezi konečníkem a pohlavním orgánem)

Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte5 balení / Nejlepší je nanášet náplast před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. Nachází se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva od páteře. Doporučujeme lepit další proužek náplasti 4 prsty pod pupek.

Náplast na nohy pro očistu organismu master Herb - 10 balení / Náplast lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny

Indikace a kontraindikace čajů TianDe

Krátké video - Fyto čaje TianDe

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Fytonáplast Yaoshen Forte

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Bylinné čaje TianDe

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma detoxikace

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Produkty TianDe zaměřené na mužské zdraví

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: