AKCE 2x Levandulová náplast na nohy + DÁREK Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte Body: 5,0

Kód: 2X 41328/30111_A
Akcia Sada
Značka: TianDe
602 Kč –54 %
AKCE 2x Levandulová náplast na nohy + DÁREK 2x Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte
602 Kč –54 % 276 Kč
Skladem (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
10.8.2021

Při koupi 2 balení Levandulové náplasti na nohy, získáte jako DÁREK Kosmetickou tělovou fytonáplast Yaoshen Forte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Při koupi 2 balení Levandulové náplasti na nohy, získáte jako DÁREK Kosmetickou tělovou fytonáplast Yaoshen Forte.

2x Levandulová náplast na nohy 2 ks kód: 41328

Vaše tajemství lehkosti: dostaňte ze sebe toxiny

Cítíte se unavená hned po probuzení nebo se během dne rychle unavíte? Vypadá to, že příznaky nachlazení a alergie jsou stále častější? Zhoršil se stav vaší pokožky a vlasů? Těžkost celého těla, slabost, únava, ztráta chuti k jídlu, podrážděnost - to je jen část příznaků intoxikace. Vaše tělo potřebuje očistu.

Proč používat detoxikační náplasti TianDe?

Levandulová náplast na nohy od TianDe je kombinací staletých čínských tradic a moderního výzkumu. Kůže je jedním z největších detoxikačních orgánů, má přes 3,5 milionů potních žláz. Chodidla představují jednu z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla, protože na pokožce chodidel je asi 0,5 milionů potních žláz. Navíc z pohledu Tradiční čínské medicíny jsou na chodidlech soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů a více než 60 aktivních bodů. 

Co umí aktivní složky náplastí?

  • působí na akupunkturní body umístěny na chodidle, které pomáhají očistit organismus
  • aktivní proces vylučování toxinů a škodlivých látek
  • pomáhají zmírnit pocit napětí, únavy a diskomfortu a zbavit pocitu "těžkých nohou"

Jaké jsou výsledky detoxikace?

Složení náplastí je posíleno turmalínem, který zlepšuje tok lymfy a urychluje proces čištění organismu. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu pro funkci všech orgánů. Výsledkem pravidelného a komplexního "čištění" je zlepšení celkové nálady, vnitřní lehkost i vnější krása.

Jak ještě napomoci detoxikaci?

Jak aplikovat detoxikační náplasti TianDe?

Přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě. Aby náplast byla maximálně účinná je vhodné provést koupel nohou s přídavkem bylinné soli - cca 15 minut. Nohy by měly být ponořené včetně lýtek - zrychluje se tok lymfy.

Poté nohy důkladně osušte. Používejte během spánku po dobu 6-8 hodin. Odstraňte papír, lepivou stranou nalepte náplast na čistá chodidla a pevně přitlačte. Ráno odstraňte náplast a opláchněte nohy vodou. Spotřebujte ihned po otevření.

Co tě může překvapit?

Víte, že během detoxikace může nastat stav nazvaný „léčebná krize“? Symptomy mohou být různé: např. příznaky nachlazení a chřipky, mírné bolesti, zhoršení stavu pleti, úbytek energie. Tento jev je pouze přechodný. Aby se předešlo možným důsledkům a detoxikace probíhala bez zbytečného stresu pro náš organismus, doporučuje se „celkové čištění“ těla provádět dvakrát ročně.

Chceš vědět více?

Podívej se na prezentaci:

levandulová náplast

DÁREK ZDARMA:

Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte 2 ks kód: 30111

Pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.

Používá se na posílení ledvin a močového systému, při zánětlivých onemocněních močové a pohlavní soustavy, při častém nočním močení.

Aktivní složky náplasti „Yaoshen forte“ mají blahodárný vliv na stav ledvin a vylučovací soustavu. Mužům toto aktivní složení navíc pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.

Složení náplasti „Yaoshen forte“ je nyní ještě pestřejší a účinnější – 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Na balení fytonáplastí „Yaoshen forte“ je vyobrazen mohutný vodopád, který v podobě mnohačetných potůčků stéká do údolí. Toto podobenství výstižně znázorňuje specifika účinku fytonáplasti.

Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Přírodní složky ve složení přípravku:

  • pomohou posílit ledviny a močový systém
  • probudí vnitřní energii mužů i žen

Použití:

Před použitím náplasti je potřeba pokožku pečlivě očistit a odmastit, nejlépe přípravkem s lihem. Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. Nacházejí se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva a zprava od páteře. Mužům se doporučuje lepit ještě další proužek náplasti 4 prsty pod pupek.

Nejlepší je nanášet „Yaoshen forte“ před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Kúra by měla trvat 10 dní.

Společnost TianDe si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.  

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Fytonáplast Yaoshen Forte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: