Setkáme se v Českých Budějovicích! ODPOLEDNE PRO ŽENY - 1. 10. 2023 ve 14:00 se těšíme na vás s Elenkou Jesičkovou. Více v aktualitách :-)

Odpoledne pro ženy České Budějovice 1. 10. 2023 REZERVACE - vstupenka Body: 0,0

Kód: CB 10/23
Novinka
Značka: VINIS
100 Kč 100 Kč / 1 ks

Přijďte na akci: Odpoledne pro péči o tělo a pleť v podzimním období! Uznávaná odbornice na Tradiční čínskou medicínu sdílí rady pro podzimní péči o zdraví a pleť. Zjistíte také tajemství krásných vlasů, doporučení pro ženské zdraví a můžete si vyzkoušet péči o pokožku rukou. Rezervujte si místo na 1. října od 14:00 do 18:00 na adrese Riegrova 51, České Budějovice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SETKÁME SE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Odpoledne PRO ŽENY aneb jak povzbudit své tělo a nakopnout imunitu v podzimním období!

Podzim je tady a s ním přichází změny, které mohou ovlivnit naše tělo i pleť. Chcete se dozvědět, jak se o sebe postarat v této roční době? Máme pro vás akci, kterou rozhodně nechcete minout!

KDY: 1. října 2023

ČAS: 14:00 - 18:00 hodin

KDE: Riegrova 51, České Budějovice

KONTAKT: +420 605 250 749

Naším hostem bude uznávaná odbornice na Tradiční čínskou medicínu (TCM) Elena Jesíčková, která vám přiblíží, jak pečovat o tělo i pleť v období podzimu a zimy. Zjistíte, jak pracuje vaše tělo a jak mu můžete pomoci v této náročné době.

Ale to není všechno! Během akce se také dozvíte:

  • Vlasy - koruna krásy! Jak se o ně starat, aby nepadaly a rostly? Náš odborný tricholog vám prozradí tajemství krásných vlasů a dokonce si je můžete prohlédnout pod kamerou, která vám o jejich kvalitě mnohé prozradí.

  • Ženské zdraví a péče o něj! Závěrem se zaměříme na téma, které je pro všechny ženy důležité. Péče o vaše zdraví je klíčová, a my vám přineseme užitečné rady a informace.

A to není vše! Každá účastnice si bude moci vyzkoušet péči o pokožku rukou a navíc odnese domů krásný dárek.

Rezervujte si své místo hned teď! Objednávka vstupenky vám zajistí místo na naší akci plné inspirace a péče o sebe, včetně občerstvení.

Nenechte podzimní období ovlivnit vaše zdraví a krásu. Přijďte k nám a získejte cenné rady od našich odborníků. Těšíme se na setkání s vámi na adrese Riegrova 51, České Budějovice, 1. října od 14:00 do 18:00 hodin. Buďte zdravé a krásné!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vstupenky
Body: 0,0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: