Detoxikace: přípravná fáze Body: 62,6

Kód: 271219001
Sada
Značka: TianDe
3 096 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.2.2023

DOPORUČENÁ 15 DENNÍ KÚRA:
Společnost TianDe vyvinula  speciální program na odstranění toxinů z těla. Jeho přípravná fáze pomůže tělu probudit a očistit ho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní očista: přípravná fáze

Obecné čištění těla

Proč detoxikovat tělo?

Chemikálie jsou pevně zakořeněny v našich životech. Toxiny na nás číhají všude: ve špatné kvalitě vody a jídla, v životním prostředí, v lécích a dokonce i syntetickém oblečení a nábytku.

Jakákoli chemie, která se dostane do těla v množství, které může narušit jeho funkci, se stává jedem (toxinem). Toxiny vstupují do těla z vnějšku, ale vytváří se i uvnitř něj během života. Hromadí se v krvi, lymfě, tukové tkáni, v mezibuněčném prostoru, v kloubech, svalech a vedou k intoxikaci.

Tělo se čistí samo, ale...

Naše strava se za posledních sto let změnila zásadně (rafinované cukry, šlechtěné obiloviny, polotovary atd..) To vše zatěžuje náš organismus, který se tomu za tak krátkou dobu nestihl přizpůsobit, a má mnohem větší práci s trávením i vylučováním. V moderních životních podmínkách tělo často nemá vlastní prostředky k důkladnému očištění a potřebuje  další podporu - odstranění toxinů z těla. Toxiny se totiž v těle ukládají a pokud se cíleně nepostaráme o to, aby tělo opustily, budou se hromadit a způsobovat zdravotní problémy. 

Jak na detoxikaci?

Detoxikaci je prospěšné rozdělit do více částí. Nejprve projít přípravou, ve které se cílí na trávení. Naše zdraví začíná v trávicím traktu, a proto je nutné začít zde. 

Společnost TianDe vyvinula speciální program na odstranění toxinů z těla. Skládá se ze dvou částí:

  1. Přípravná fáze / 15 dní
  2. Základní fáze15 dní 

Přípravná fáze pomůže tělu probudit a očistit ho. Po přípravě je nutné jít do další fáze: důležitý krok.

Co obsahuje doporučená 15 DENNÍ KÚRA PŘÍPRAVNÉ FÁZE:

Více informací o produktech a kontraindikace najdete v popisu jednotlivých produktů.

Jak produkty používat?

  1. Nejprve si připravte ráno Pektinový kysel s rakytníkem a jablkem. Užívejte 1 šálek ráno bezprostředně po probuzení (40 minut před jídlem). Nasypte směs do skleničky, přidejte 180-200 ml horké vody, důkladně promíchejte a za 2-3 minuty je kysel připraven ke konzumaci. 
  2. Uvařte si čaj z bylinné směsi Tibetský sběr. Jeden sáček zalijte 200 ml horké vody a nechejte vyluhovat 10-15 minut. Čaj pak vypijte při jídle. 
  3. Večer po koupeli nohou (nejlépe před 21. hodinou) si nalepte detoxikační náplasti na nohyNejprve nalepte malý sáček hladkou stranou na lepící část a poté přilepte na spodní stranu chodidla. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte a nohy umyjte vodou a mýdlem. Použité náplasti zlikvidujte. 

Chcete zvýšit účinek? 

Do jídelníčku zařaďte potraviny, které obsahují více vlákniny a naopak se vyhýbejte alkoholu, cukru, kofeinu, smaženým a uzeným pokrmům. Omezte příjem soli, bílého pečiva. Pijte dostatečné množství čisté vody. Můžete si vytvořit vlastní menu nebo použít hotové návrhy od TianDe. V průběhu celého detoxikačního programu se zvláště pečlivě věnujte čištění pokožky. Kůže je největším orgánem detoxikace a může organismus zbavit složitě uvolnitelných škodlivých látek, využít můžete peelingy i tělové soli

Co tě může překvapit?

Víte, že během detoxikace může nastat stav nazvaný „léčebná krize“? Symptomy mohou být různé: např. příznaky nachlazení a chřipky, mírné bolesti, zhoršení stavu pleti, úbytek energie. Tento jev je pouze přechodný. Aby se předešlo možným důsledkům a detoxikace probíhala bez zbytečného stresu pro náš organismus, doporučuje se „celkové čištění“ těla provádět dvakrát ročně.

Doplňkové parametry

Kategorie: PROGRAMY ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.63 kg
Problémy a potřeby: Akné, Bolest kloubů, Detoxikace, Ekzém, Klimakterium, Lámavé nehty, Nespavost, Posílení imunity, Redukce váhy, Těžké nohy
Produktová řada: Active Life, Dary Šambaly, Master Herb
Body: 62,6

Produktový webinář "Pektinový kysel s vlochyní a borůvkou & rakytníkem a jablkem"

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Bylinné čaje TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: