Zdraví mužů: Podpora mužské síly Body: 133,4

Kód: A271219018
Sada
Značka: TianDe
5 508 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

DOPORUČENÁ 30 DENNÍ KÚRA:
Sex není nejdůležitější složkou partnerského života, ale rozhodně ho nelze opomíjet. Né každý si ho užívá tolik, jak by chtěl. Čím dříve si muž sám přizná, že má problém, a začne ho řešit, tím dříve se bude moci vrátit k plnohodnotnému sexuálnímu životu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdraví mužů: Podpora mužské síly

Pro mužskou sílu a velikost

O čem muži mluví? O ženách, autech, fotbalu, podnikání.... O čem ale mlčí? Pro muže je obtížné a ponižující přiznat se k čistě mužským problémům - sexuální impotenci.

Takové problémy již dávno přestal být údělem starších lidí a podléhají jim také ti, kteří mají něco málo přes 30 let. Jak muži vysvětlují výskyt takových problémů? "Unavený", "nervózní", "špatný přístup" ....... Pocit falešné skromnosti způsobí, že se silnější pohlaví až do posledního vyhne návštěvě lékaře a nechá vše na náhodu.

Je důležité si pamatovat: čím dříve si muž přizná, že má problém, a začne ho řešit, tím dříve se bude moci vrátit k plnohodnotnému sexuálnímu životu!

Přírodní produkty zahrnuté v programu "Podpora mužské síly" mají blahodárný účinek na celé tělo, posilují a tonizují imunitní systém, zmírňují fyzickou a psychickou únavu, obnovují mužskou sílu a práci "druhého srdce".

Co obsahuje DOPORUČENÁ 30 DENNÍ KÚRA:

Více informací o produktech a kontraindikace najdeš v popisu jednotlivých produktů.

Jak produkty používat?

  1. Začněte nosit boxerky s turmalínem. Prádlo doporučujeme navlékat na noc. Začněte od 10-15 minut denně, postupně prodlužujte dobu působení až na 8-10 hodin (na celou noc). Ne méně než 6 měsíců.
  2. Lepte náplasti Yaoshen. Nejlépe je nanášet náplast před spaním, po 8 hodinách je vhodné fytonáplast odstranit. Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin, tj. v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva od páteře. Doporučujeme lepit další proužek náplasti 4 prsty pod pupek.
  3. Užívejte s jídlem do 19:00 1x denně jednu tabletu Komplexu s hroznovými semínky a 1x denně jednu tabletu extraktu z listu ořešáku královského
  4. Pijte teplý čaj z bylinné směsi Tibetský sběr. Jeden sáček zalijte 200 ml horké vody a nechejte vyluhovat 10-15 minut. 
  5. Během dne si připravte ještě čaj z bylinné směsi Trávy Altaje. Jeden sáček zalijte 200 ml horké vody a luhujte 10-15 minut. Pijte teplé.
  6. Denně nanášejte 4-5 kapek oleje Tajemství císařských komnat masážními pohyby ráno a večer na hráz (oblast mezi konečníkem a pohlavním orgánem).
  7. Deset nocí používejte detoxikační náplasti. Náplast lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Nejprve si chodidla důkladně umyjte, pak nalepte malý sáček hladkou stranou na lepící část a takto přilepte na spodní stranu chodidla. Na nohy si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte a nohy umyjte vodou a mýdlem. Použité náplasti zlikvidujte. 

Chceš vědět více?

Podívej se na webinář o vlivu turmalínu na potenci a mužské zdraví:

 

Indikace a kontraindikace čajů TianDe

Krátké video - Fyto čaje TianDe

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Fytonáplast Yaoshen Forte

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Bylinné čaje TianDe

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma detoxikace

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Produkty TianDe zaměřené na mužské zdraví

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: