AKCE Náplast na nohy pro očistu organismu Master Herb 2 ks + DÁREK 2x Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte Body: 5,2

Kód: 2X 41314/30111_A
Akce Sada
Značka: TianDe
606 Kč –54 %
AKCE Náplast na nohy pro očistu organismu Master Herb 2 ks + DÁREK 2x Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte
606 Kč –54 % 280 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2021

Při koupi 2 bal. Náplasti na nohy pro očistu organismu Master Herb 2 ks, získáte jako DÁREK 2 bal. Kosmetické tělové fytonáplasti Yaoshen Forte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při koupi 2 bal. Náplasti na nohy pro očistu organismu Master Herb 2 ks, získáte jako DÁREK 2 bal. Kosmetické tělové fytonáplasti Yaoshen Forte.

2 bal. Náplast na nohy pro očistu organismu Master Herb 2 ks kód: 41314

Navraťte svému organismu lehkost
Tato náplast pro očistu těla, se aplikuje na chodidla a obsahuje vybraný komplex přírodních složek, které mají schopnost absorbovat toxiny. Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod.

Výhody přípravků na očistu organismu Master Herb:

  • vysoký obsah přírodních složek
  • snadné použití a bezbolestná aplikace
  • vnější užití náplasti (na pokožku), takže nevznikají žádné vedlejší účinky pro trávicí soustavu. 

Aplikace náplasti na očistu těla

Přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě. Aby náplast byla maximálně účinná je vhodné provést koupel nohou s přídavkem bylinné soli - cca 15 minut. Nohy by měly být ponořené včetně lýtek - zrychluje se tok lymfy.

Poté nohy důkladně osušte. Náplast připravte nalepením malého sáčku perforovanou stranou nahoru na lepící část a poté přilepte na spodní stranu chodidla. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte, tmavý hlen v náplasti - to jsou odstraněné toxiny. Nohy umyjte vodou a mýdlem, použitou náplast zlikvidujte. Použijte minimálně 10-ti denní kúru.  

DÁREK ZDARMA:

2 bal. Kosmetická tělová fytonáplast Yaoshen Forte 2 ks kód 30111

Pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.
Používá se na posílení ledvin a močového systému, při zánětlivých onemocněních močové a pohlavní soustavy, při častém nočním močení.

Aktivní složky náplasti „Yaoshen forte“ mají blahodárný vliv na stav ledvin a vylučovací soustavu. Mužům toto aktivní složení navíc pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.

Složení náplasti „Yaoshen forte“ je nyní ještě pestřejší a účinnější – 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Na balení fytonáplastí „Yaoshen forte“ je vyobrazen mohutný vodopád, který v podobě mnohačetných potůčků stéká do údolí. Toto podobenství výstižně znázorňuje specifika účinku fytonáplasti.

Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Přírodní složky ve složení přípravku:

  • pomohou posílit ledviny a močový systém
  • probudí vnitřní energii mužů i žen

Společnost TianDe si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.  

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Fytonáplast Yaoshen Forte

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: