Přidali jsme další výhodné balíčky s DÁRKEM! Najdete v kategorií AKCE.

O nás a TianDe

O nás

Seznamte se s námi

Narodili jsme se v roce 1964. Potkali jsme se v roce 1974. Společně jsme začali podnikat v roce 1994. Že to zní jako životopis? Ano, vše v životě někam směřuje a naše kroky postupně směřovaly sem, do TianDe. Svou cestu jsme spojili s TianDe v roce 2014.

 

A jak to všechno začalo?

Barbara

Jako mnoho žen ve společném podnikání „dělala zázemí“, zajišťovala úřady, papíry, vyřizovala certifikace, sledovala legislativu. Těšila se ze společných cest do Číny a často tam organizovala i nějaký ten výlet navíc. Dravost a strohost západního podnikání kompenzovala láskou k horám. Cesty do Nepálu, do Himalájí ji přivedly k východním filozofiím a k myšlenkám o změně. Je načase dělat něco jiného? Ano, život není jen o materiálních hodnotách, je o vztazích, pomoci ostatním, souladu s přírodou a sebou samým.

A do toho přišlo TianDe se svým základem v tradiční čínské a tibetské kultuře. První setkání s lídry a majiteli jen potvrdilo první pozitivní pocit. Zázemí velké firmy s ekologickým myšlením, propracovanou strategii a moderně smýšlejícím mladým kolektivem je základem úspěšné a příjemné práce.

Dnes ji práce baví. Práce s e-shopem je tvůrčí zábava. Osobní setkání s klienty přináší spousty inspirací a dobrých pocitů. Spolupracuje se skvělým kolektivem zaměstnanců a týmem partnerů. Nejhezčí a nejdůležitější pro ni v této práci je pozitivní komunikace.

Co nejčastěji používám? Dennodenně Alunit, čistící mléko, peeling, tonikum, sérum i krém. A nejlepší zkušenost? „Po každém intenzivním sportu nebo námaze použijte Slaviton na uvolnění svalů, následně večer promasírujte Ortophytem pro regeneraci a ráno budete jako rybičky.“

Zbyšek

Majitel obchodní společnosti, podnikatel v hodinářském oboru, koordinoval výrobu v Číně, spolupracoval s výrobcem švýcarských hodinek, zásoboval na 400 obchodů v Čechách... jak asi mohl zareagovat na nabídku otevřít obchůdek s kosmetikou v malém Frýdku-Místku? Samozřejmě slušně a gentlemansky půvabné ženě odmítl. Za darované vzorky fyto náplastí poděkoval a uložil je na polici.

Nejen podnikáním a prací je člověk živ. Zbyšek byl a je i vášnivým sportovcem a cestovatelem. Tyto dvě vášně se spojily v jedno, v podobě ultra trailových závodů. A právě v srpnu 2014 běžel svůj vrcholný závod 170 km kolem Mount Blancu. Úspěšně, avšak tělo dalo o sobě znát. Zapomenuté náplasti na poličce se přímo nabízely. A POMOHLY! Rychlý ústup bolesti, regenerace a úspěšný další závod hned za týden – 100 km v Beskydech.

Potřebujete další důkaz? Zbyšek ho nepotřeboval. Následovala druhá schůzka se sponzorkou a v říjnu 2014 již slavnostně otevíral servisní centrum ve Frýdku-Místku.

Dnes se věnuje již pouze TianDe, zabezpečuje chod obchodu i e-shopu. Jeho základní devizou je: máme veškeré dostupné zboží skladem a expedujeme ihned

A nejoblíbenější výrobky? Určitě Alunit, průkopnické fytonáplastí, tělová sůl a „světe div se“ i pleťové masky.

Co je TianDe? To nejlepší z čínské, tibetské a altajské medicíny

Produkty TianDe se opírají o to nejlepší z tradičních léčebných systémů. Ať už je to starobylá Čína, nedosažitelný Tibet, či tajuplná Altaj, nalezli jsme ty nejúčinnější bylinky, směsi a postupy.

Nechte se hýčkat jen vysoce kvalitními přírodninami jako, živá voda z hlubokých pramenů i z hlubin moře. Dalšími oblíbenými přírodními látkami jsou: hedvábí, perly, altajské a tibetské byliny, lotos, bio-zlato, hadí tuk, šnečí mucin, životodárné kořeny a houby. To vše vychází a je namícháno podle tradiční čínské medicíny. Pečujeme o celé tělo od hlavy k patě. Ovšem nezapomínáme ani na naši domácnost, domácí mazlíčky a přírodu.

Více o TianDe

Affiliate program