O nás a TianDe

O nás

Seznamte se s námi

Narodili jsme se v roce 1964. Potkali jsme se v roce 1974. Společně jsme začali podnikat v roce 1994. Že to zní jako životopis? Ano, vše v životě někam směřuje a naše kroky postupně směřovaly sem, do TianDe. Svou cestu jsme spojili s TianDe v roce 2014.

 

A jak to všechno začalo?

Barbara

Jako mnoho žen ve společném podnikání „dělala zázemí“, zajišťovala úřady, papíry, vyřizovala certifikace, sledovala legislativu. Těšila se ze společných cest do Číny a často tam organizovala i nějaký ten výlet navíc. Dravost a strohost západního podnikání kompenzovala láskou k horám. Cesty do Nepálu, do Himalájí ji přivedly k východním filozofiím a k myšlenkám o změně. Je načase dělat něco jiného? Ano, život není jen o materiálních hodnotách, je o vztazích, pomoci ostatním, souladu s přírodou a sebou samým.

A do toho přišlo TianDe se svým základem v tradiční čínské a tibetské kultuře. První setkání s lídry a majiteli jen potvrdilo první pozitivní pocit. Zázemí velké firmy s ekologickým myšlením, propracovanou strategii a moderně smýšlejícím mladým kolektivem je základem úspěšné a příjemné práce.

Dnes ji práce baví. Práce s e-shopem je tvůrčí zábava. Osobní setkání s klienty přináší spousty inspirací a dobrých pocitů. Spolupracuje se skvělým kolektivem zaměstnanců a týmem partnerů. Nejhezčí a nejdůležitější pro ni v této práci je pozitivní komunikace.

Co nejčastěji používám? Dennodenně Alunit, čistící mléko, peeling, tonikum, sérum i krém. A nejlepší zkušenost? „Po každém intenzivním sportu nebo námaze použijte Slaviton na uvolnění svalů, následně večer promasírujte Ortophytem pro regeneraci a ráno budete jako rybičky.“

Zbyšek

Majitel obchodní společnosti, podnikatel v hodinářském oboru, koordinoval výrobu v Číně, spolupracoval s výrobcem švýcarských hodinek, zásoboval na 400 obchodů v Čechách... jak asi mohl zareagovat na nabídku otevřít obchůdek s kosmetikou v malém Frýdku-Místku? Samozřejmě slušně a gentlemansky půvabné ženě odmítl. Za darované vzorky fyto náplastí poděkoval a uložil je na polici.

Nejen podnikáním a prací je člověk živ. Zbyšek byl a je i vášnivým sportovcem a cestovatelem. Tyto dvě vášně se spojily v jedno, v podobě ultra trailových závodů. A právě v srpnu 2014 běžel svůj vrcholný závod 170 km kolem Mount Blancu. Úspěšně, avšak tělo dalo o sobě znát. Zapomenuté náplasti na poličce se přímo nabízely. A POMOHLY! Rychlý ústup bolesti, regenerace a úspěšný další závod hned za týden – 100 km v Beskydech.

Potřebujete další důkaz? Zbyšek ho nepotřeboval. Následovala druhá schůzka se sponzorkou a v říjnu 2014 již slavnostně otevíral servisní centrum ve Frýdku-Místku.

Dnes se věnuje již pouze TianDe, zabezpečuje chod obchodu i e-shopu. Jeho základní devizou je: máme veškeré dostupné zboží skladem a expedujeme ihned

A nejoblíbenější výrobky? Určitě Alunit, průkopnické fytonáplastí, tělová sůl a „světe div se“ i pleťové masky.

Co je TianDe? To nejlepší z čínské, tibetské a altajské medicíny

Produkty TianDe se opírají o to nejlepší z tradičních léčebných systémů. Ať už je to starobylá Čína, nedosažitelný Tibet, či tajuplná Altaj, nalezli jsme ty nejúčinnější bylinky, směsi a postupy.

Nechte se hýčkat jen vysoce kvalitními přírodninami jako, živá voda z hlubokých pramenů i z hlubin moře. Dalšími oblíbenými přírodními látkami jsou: hedvábí, perly, altajské a tibetské byliny, lotos, bio-zlato, hadí tuk, šnečí mucin, životodárné kořeny a houby. To vše vychází a je namícháno podle tradiční čínské medicíny. Pečujeme o celé tělo od hlavy k patě. Ovšem nezapomínáme ani na naši domácnost, domácí mazlíčky a přírodu.

Více o TianDe

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení