O TianDe

Odkud přišlo TianDe
(v překladu nebeská Dokonalost)?

Zakladatelé TianDe pobývali dlouhou dobu ve východní Číně a studovali starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu. Poté se rozhodli, že nastal čas spojit tyto informace se současností.

Moudrost ověřená staletími se zhmotňuje v kvalitních výrobcích, vyráběných nejmodernějšími technologiemi dneška. Základ výroby stojí na Altaji - území s množstvím posvátných energetických míst, jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutů naší planety.

  • Dnešní svět má vynikající klasickou medicínu, umí léčit mnoho nemoci, co ovšem umí jen velmi málo je předcházení nemocem, prevenci a celostní pohled na člověka.
  • Staráme se o to jak se zbavit vrásek - nebylo by jednodušší co nejvíce oddálit jejich vznik?
  • Platíme množství peněz za léčbu zubařům - nebylo by příjemnější správnou péčí zamezit paradentóze, kazům?
  • Léčíme nemoci způsobené špatným stravováním a životním prostředím - nebylo by lepší alespoň částečně vyčistit organismus pravidelnou detoxikací?

V přírodě můžeme najít vše nezbytné

...pro zdraví a krásu člověka. Proto, při výrobě produktů, TianDe používá unikátní přírodní ingredience z rostlinného i živočišného světa...

O TianDe

Z čeho čerpá TianDe?

Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají uznání vědců a lékařů na celém světě a svou efektivitou předčí mnohé farmakologické preparáty. V pramenech tradiční čínské medicíny se nachází více než 5 tisíc léčivých složek rostlinného a živočišného původu. Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem a jsou velmi ceněny v západním světě: ženšen, cordyceps (housenice čínská), zelený čaj, houba lingzhi (lesklokorka lesklá), houba Shiitake (houževnatec jedlý), placenta a mnoho dalších.

Složení produktů TianDe není pouhým součtem jednotlivých složek, jednotlivé komponenty se vzájemně doplňují, podporují, znásobují a vytváří tak zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků.

Jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů organismu. Jejich úkolem není vykonávat práci za něj, ale podpořit přírodní rovnováhu a harmonii po sílením imunity a samoobnovovacích procesů. Úkolem je působit na příčinu, nikoliv na následek problému. Stejný princip platí u produktů pro zdraví i u produktů pro krásu. Už ve starověku se říkalo “Jen to je krásné, co je zdravé” Výrok dnes aktuální, jako nikdy předtím.

Harmonie je základem zdraví a krásy.

Legenda či pravda?

Na dvoře žlutého císaře Chuang-Ti 4000 let př.n.l. byl lékař velmi významnou osobou. Jeho úkolem bylo udržovat císaře, jeho rodinu a celý dvůr ve zdraví. Odměnu dostával jen jednou za rok a jen tehdy, pokud nikdo v průběhu roku nebyl nemocen!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení