O TianDe

Odkud přišlo TianDe
(v překladu nebeská Dokonalost)?

Zakladatelé TianDe pobývali dlouhou dobu ve východní Číně a studovali starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu. Poté se rozhodli, že nastal čas spojit tyto informace se současností.

Moudrost ověřená staletími se zhmotňuje v kvalitních výrobcích, vyráběných nejmodernějšími technologiemi dneška. Základ výroby stojí na Altaji - území s množstvím posvátných energetických míst, jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutů naší planety.

  • Dnešní svět má vynikající klasickou medicínu, umí léčit mnoho nemoci, co ovšem umí jen velmi málo je předcházení nemocem, prevenci a celostní pohled na člověka.
  • Staráme se o to jak se zbavit vrásek - nebylo by jednodušší co nejvíce oddálit jejich vznik?
  • Platíme množství peněz za léčbu zubařům - nebylo by příjemnější správnou péčí zamezit paradentóze, kazům?
  • Léčíme nemoci způsobené špatným stravováním a životním prostředím - nebylo by lepší alespoň částečně vyčistit organismus pravidelnou detoxikací?

V přírodě můžeme najít vše nezbytné

...pro zdraví a krásu člověka. Proto, při výrobě produktů, TianDe používá unikátní přírodní ingredience z rostlinného i živočišného světa...

O TianDe

Z čeho čerpá TianDe?

Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají uznání vědců a lékařů na celém světě a svou efektivitou předčí mnohé farmakologické preparáty. V pramenech tradiční čínské medicíny se nachází více než 5 tisíc léčivých složek rostlinného a živočišného původu. Mnohé z nich jsou jedinečné svým účinkem a jsou velmi ceněny v západním světě: ženšen, cordyceps (housenice čínská), zelený čaj, houba lingzhi (lesklokorka lesklá), houba Shiitake (houževnatec jedlý), placenta a mnoho dalších.

Složení produktů TianDe není pouhým součtem jednotlivých složek, jednotlivé komponenty se vzájemně doplňují, podporují, znásobují a vytváří tak zcela novou kvalitu, která zaručuje největší možnou efektivitu přípravků.

Jsou zaměřeny na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanismů organismu. Jejich úkolem není vykonávat práci za něj, ale podpořit přírodní rovnováhu a harmonii po sílením imunity a samoobnovovacích procesů. Úkolem je působit na příčinu, nikoliv na následek problému. Stejný princip platí u produktů pro zdraví i u produktů pro krásu. Už ve starověku se říkalo “Jen to je krásné, co je zdravé” Výrok dnes aktuální, jako nikdy předtím.

Harmonie je základem zdraví a krásy.

Legenda či pravda?

Na dvoře žlutého císaře Chuang-Ti 4000 let př.n.l. byl lékař velmi významnou osobou. Jeho úkolem bylo udržovat císaře, jeho rodinu a celý dvůr ve zdraví. Odměnu dostával jen jednou za rok a jen tehdy, pokud nikdo v průběhu roku nebyl nemocen!

Affiliate program