Přidali jsme pro Vás nové kategorie: Prohlédněte si Vánoční inspirace a Programy zdraví :-) Přejeme příjemný nákup.

Energie bylin

Nejprodávanější

4 položek celkem
Dámské bylinné noční vložky Maxi, 4ks EcoDeViva  Body: 7,0
270 Kč

Dámské Maxi vložky jsou ideální pro jemnou a citlivou pokožku, speciálně navržené pro zvýšenou ochranu během noci. 

Kód: 681922
1171 energie bylin denni intimni vlozky 20 ks
Tip
202 Kč

Vložky obsahují unikátní patentovaný koncentrát bylinných výtažků. Eliminují zápach a dodávají pocit svěžesti. Pro každodenní použití. 

Kód: 61901
1174 energie bylin denni menstruacni vlozky 8 ks
202 Kč

Přírodní horní vrstva Airlaid rychlé propouští tekutinu dovnitř vložky a zabraňuje jejímu prosakování na povrch k pokožce. Unikátní fytomembrána obsahuje patentovaný...

Kód: 61902
1177 energie bylin nocni menstruacni vlozky 8 ks
238 Kč

Přírodní horní vrstva Airlaid rychlé propouští tekutinu dovnitř vložky a zabraňuje jejímu prosakování na povrchk pokožce. Vnitřní absorpční vrstva obsahuje granule super...

Kód: 61903

Chrání ženu, nejen spodní prádlo!

Produkty Energie Bylin, pro intimní hygienu žen, nejsou jen klasickými vložkami. Jedná se zároveň i o bylinný obklad k prevenci a podpoře léčby gynekologických onemocnění včetně kvasinkových infekcí. Obsahují fytomembránu s patentovaným koncentrátem výtažků ze 49 bylin, které eliminují bakterie a přináší pocit svěžesti a pohodlí.

Jsou vhodné v období klimakterických projevů - menopauzy, zotavení v pooperačním stavu, pro zvýšení tonusu pánevních svalů, či zlepšení kvality intimního života. Zmírňují příznaky premenstruačního napětí.

 

Webinář TianDe - Ženské zdraví: