Skin Triumph

Domácí salón krásy

Něžný dotek tenoučké látky kopíruje rysy obličeje. Tepelný účinek umožňuje pórům se rychleji otevřít. Díky tomu pleťové beuty masky Skin Triumph dokáži pracovat mnohem efektivněji a naplňují pokožku mládím. Vyberte si z nabídky pleťových masek tu nejvhodnější právě pro vás.

 

Prezentace Beauty masky Skin Triumph: ZDE

Webinář TianDe - Pleťové beauty masky:

 

 

 

Nejprodávanější

6 položek celkem
Pleťová beauty-maska s mořskými řasami 1 ks
Součást AKCE
63 Kč / ks

Krása a mládí pokožky přímo závisí na úrovni hydratace. Díky masce s mořskými řasami získá vaše pleť kromě skvělé hydratace také pružnost a šetrnou péči.

54104
54106E
Součást AKCE
63 Kč / ks

Vaše pleť vypadá unaveně a potřebuje oživit?  Maska Aminokoktejl nemá jen krátkodobý efekt, který je důležitý "tady a teď". Zvyšuje také odolnost pleti vůči vráskám i do budoucna. 

54106
Pleťová beauty-maska Černý briliant 1 ks
Součást AKCE
68 Kč / ks

Máte rozšířené póry a černé tečky jsou vašimi častými hosty? Pleťová beauty-maska "Černý briliant" vám pomůže docílit expresní proměny. Díky aktivním složkám ve svém složení...

54107
Pleťová beauty-maska Levandulová Provence 1 ks
Součást AKCE
63 Kč / ks

Máte citlivou pleť, která je náchylná k suchosti? Levandulová maska představuje speciální přípravek, který ji bude zklidňovat, dodávat hydrataci a šetrně o ni pečovat.

54108
Pleťová beauty-maska Vinná terapie 1 ks
Součást AKCE
63 Kč / ks

Zdroj mládí! Dopřejte své pleti cenné složky, které jsou zastoupeny v červeném víně. Maska má hydratační účinky, redukuje viditelné známky stárnutí pleti, udržuje její tonus a...

54103
Pleťová beauty-maska s granátovým jablkem 1 ks
Součást AKCE
63 Kč / ks

Pleťová maska má silný hydratační účinek, podporuje regeneraci kožních buněk, zpevňuje pleť, zvyšuje její hebkost a pružnost, obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu.

54105

Affiliate program