Certifikace a expirace

Jsme hrdí na to, že nejsme nějací pokoutní prodejci pochybné kosmetiky. Samozřejmě, že naše výrobky splňují všechny zákonné požadavky a normy.

Certifikace

Produkty vyrobené mimo EU, musí splňovat stejné požadavky jako kosmetika vyráběná v EU. Předtím, než je konkrétní produkt uveden na trh

Aktuální seznam v Evropské unii řádně registrovaných kosmetických přípravků značky TianDe - seznam CPNP ve formátu pdf je k nahlédnutí a stažení zde

 

 

Expirace

Vzhledem k častým dotazům ohledně doby spotřeby výrobků, citujeme Nařízení o kosmetických přípravcích č. 1223/2009, čl.19, odst.c. o době spotřeby: z "Údaj o minimální trvanlivosti není povinný u kosmetických přípravků, jejichž minimální trvanlivost přesahuje 30 měsíců. U těchto výrobků se uvede údaj o době, po kterou je přípravek po otevření bezpečný a lze jej používat, aniž by došlo k újmě na zdraví spotřebitele. Tato informace se uvede symbolem stanoveným v bodě 2 přílohy VII (otevřený kelímek), za kterým následuje údaj o této době (v měsících nebo rocích), kromě případů, kdy pojem trvanlivosti po otevření nemá význam."

Text na štítku "Spotřebujte nejlépe do" je nahrazen označením "LOT" a číslem šarže s datem výroby a symbolem "otevřeného kelímku" s dobou doporučené spotřeby od otevření.

Expirace

Testování

"Na trh EU lze uvádět pouze Kosmetické přípravky netestované na zvířatech. Zákaz testování kosmetických přípravků na zvířatech, uváděných na trh v EU vychází z Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1223/2009 ze dne 30.listopadu 2009 o kosmetických přípravcích kap.V, čl.18, odst.1 a), b), c), d).

Z výše uvedeného vyplývá, že ani kosmetické přípravky TianDe uvedené na trh v EU nemohou být testovány na zvířatech. Není potřeba tuto skutečnost dokazovat certifikátem, neboť se jedná o povinné splnění legislativních požadavků."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení