AKCE Pánské spodní prádlo s bodovým turmalínem 1ks, vel. 54 + DÁREK Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm Body: 21,5

Kód: 30132/02 // 30130/2_A
Akce Sada
Značka: TianDe
1 199 Kč –27 %
AKCE Pánské spodní prádlo s bodovým turmalínem 1ks, vel. 54 + DÁREK Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm
1 199 Kč –27 % 875 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Při koupi Pánského spodního prádla s bodovým turmalínem vel. 54, získáte jako DÁREK Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při koupi Pánského spodního prádla s bodovým turmalínem vel. 54, získáte jako DÁREK Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm ZDARMA.

Pánské spodní prádlo s bodovým turmalínem 1ks, vel. 54 kód: 30132/02

Aby zvonil zvonek!
Tento druh speciálního prádla, díky svým antibakteriálním a magnetickým vlastnostem, pozitivně ovlivní zdraví vašeho mužství.Turmalín a magnety působí na dolní dentian, který je odpovědný za ukládání sexuální energie, a také na meridiány ledvin a močového měchýře. Když tělo interaguje s turmalínem a magnety zabudovanými do produktu, zvyšuje se magnetické pole - ve výsledku je stimulován místní krevní oběh, což přispívá k účinnému zásobování buněk kyslíkem a zlepšuje metabolické procesy. 

DÁREK ZDARMA:

Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm kód 30130/02

Velikost: 22 -  EU 35-36, cca 21-23 cm

Nožky pěkně v suchu a bez bolesti

Turmalín pomáhá ulevit unaveným nohám, funguje jako prevence městnání krve v nohách, normalizuje pocení. Poskytuje statickou masáž nohou, pomáhá při stavech po zlomeninách a podvrtnutích. Má celkově posilující účinek na organismus. Ponožky obsahují 80% bavlny.

Turmalín - co to je?

Turmalín je jediným minerálem na Zemi, který má trvalé magnetické pole. Turmalíny se používají ve východní medicíně jako tlumiče bolestí. Turmalín je název z indického tura-malí, „pokrytý prachem“. Je piezoelektrický a přitahuje tak mimo jiné i částečky prachu a popela. Indové znali turmalíny z Hindukúše a Srílanky. Ve světě se vyskytují největší naleziště turmalínů v Africe, Afghánistánu, Brazílii, Kanadě, na Madagaskaru, v Mexiku, USA a na Srí Lance.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Lidská krev obsahuje želeno (přibližně 4,2 gramů), a proto vzájemné působení turmalínu a lidského těla funguje na elektromagnetické úrovni. Výsledkem je zlepšení krevního oběhu a metabolických procesů (v oblasti působení). Turmalín se od těla zahřívá, přičemž vydává infračervené záření a vyvolává molekulární vibrace. Při použití výrobků s bodovou turmalínovou vrstvou pocítíte příjemné, postupně se zintenzivňující teplo. 

V jakých případech tedy nosit ponožky s turmalínem?

  • pokud vedete málo pohyblivý životní styl
  • pokud máte sedavé zaměstnání, které způsobuje zhoršení krevního oběhu v oblasti dolních končetin
  • pokud trpíte pocitem studených nohou
  • pokud pociťujete únavu nohou
  • pokud se vám potí nohy 

Jak se ponožky s turmalínem používají?

Turmalínové ponožky se doporučuje nosit večer. Měli byste začít s 10-15 minutami denně, postupně prodlužovat dobu nošení na 8-10 hodin (třeba i přes noc). Ponožky je třeba oblékat turmalínovými "tečkami" směrem dovnitř!

Jak se ponožky s turmalínem perou?

Perte ručně při teplotě 30°C, používejte tekuté prací prostředky. Nenechávejte schnout na přímém slunci, nežehlete a neodstřeďujte ve ždímačce.

Jaké jsou kontraindikace?

Produkty s turmalínem se nedoporučují  používat v následujících případech: zvýšená tělesná teplota, onkologická onemocnění, křečové žíly nebo poškozená pokožka v místě aplikace. Produkt se nedoporučuje osobám s kovovými implantáty v těle, včetně kardiostimulátoru. Lidé se zvýšenou funkcí štítné žlázy by se měli poradit s lékařem.

Společnost TianDe si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.  

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE
Hmotnost: 0.191 kg
Problémy a potřeby: Močové cesty, Pocení, Potence, prostata, Těžké nohy, Zápach nohou
Produktová řada: Turmalín
Body: 21,5

Produktový webinář "Pánské spodní prádlo s bodovou turmalínovou vrstvou"

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: