Odpoledne PRO ŽENY aneb jak povzbudit své tělo a nakopnout imunitu v podzimním období!

SETKÁME SE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH 12. LISTOPADU 2023 VE 14 HOD.

Odpoledne PRO ŽENY aneb jak povzbudit své tělo a nakopnout imunitu v zimním období!

Chladné období je tady a s ním přichází změny, které mohou ovlivnit naše tělo i pleť. Chcete se dozvědět, jak se o sebe postarat v této roční době? Máme pro vás akci, kterou rozhodně nechcete minout! 

KDY: 12. LISTOPADU 2023

ČAS: 14:00 - 18:00

KDE: Riegrova 51, České Budějovice

KONTAKT: +420 605 250 749

REZERVACE: ZDE

Naším hostem bude uznávaná odbornice na Tradiční čínskou medicínu (TCM) Elena Jesíčková, která vám přiblíží, jak pečovat o tělo i pleť v období podzimu a zimy. Zjistíte, jak pracuje vaše tělo a jak mu můžete pomoci v této náročné době.

Ale to není všechno! Během akce se také dozvíte:

  • Vlasy - koruna krásy! Jak se o ně starat, aby nepadaly a rostly? Náš odborný tricholog vám prozradí tajemství krásných vlasů a dokonce si je můžete prohlédnout pod kamerou, která vám o jejich kvalitě mnohé prozradí.

  • Ženské zdraví a péče o něj! Závěrem se zaměříme na téma, které je pro všechny ženy důležité. Péče o vaše zdraví je klíčová, a my vám přineseme užitečné rady a informace.

A to není vše! Každá účastnice si bude moci vyzkoušet péči o pokožku rukou a navíc odnese domů krásný dárek.

Rezervujte si své místo hned teď! Objednávka vstupenky vám zajistí místo na naší akci plné inspirace a péče o sebe, včetně občerstvení.

Nenechte podzimní období ovlivnit vaše zdraví a krásu. Přijďte k nám a získejte cenné rady od našich odborníků. Těšíme se na setkání s vámi na adrese Riegrova 51, České Budějovice, 1. října od 14:00 do 18:00 hodin. Buďte zdravé a krásné!

Odpoledne pro zeny_DESKTOP

odpoeldne pro zeny ceske budejovice_mapa

Affiliate program