Pozvánka na setkání "Ženské zdraví a unikátní koncept bylinných vložek Tiande"

Vážené dámy,

zveme vás na setkání, které se bude konat v úterý 7. května 2024 v 16:00 hodin v prodejně TianDe ve Frýdku-Místku. Tématem tohoto setkání bude ženské zdraví a revoluční koncept péče o intimní hygienu pomocí bylinných vložek TianDe.

Bylinné vložky TianDe chrání ženu, nejen oblečení!

 

Používání vložek TianDe není jen o ochraně oblečení, ale především o péči o celkové zdraví a pohodu ženy. Tyto vložky nabízejí širokou škálu výhod, mezi které patří normalizace hormonální rovnováhy, odstranění bakterií a nepříjemného zápachu, eliminace svědění a podráždění, podpora normalizace menstruačního cyklu. Neobsahují žádné škodlivé látky a mají vynikající savost.

Používání vložek TianDe může podporovat řešení mnoha ženských zdravotních problémů, včetně menstruačních obtíží, potíží s plodností, akné, náladových výkyvů, bolestí prsou, hormonálních migrén, potíží se spánkem, změn hmotnosti, osteoporózy a vaginální suchosti.

Zaměříme se společně na: nepravidelnou menstruaci, PMS, bolestivou menstruaci, menopauzu...

Naším cílem není pouze nabízet produkty, ale poskytovat i individuální poradenství. Podělíme se s vámi zkušenostmi našich zákaznic, kterými se setkáváme u nás již téměř 10 let.

Přijďte na naše Setkání!

Pokud vás zajímá péče o vaše ženské zdraví a hledáte účinné a přírodní řešení pro své potíže, neváhejte a přijďte. Čeká vás hezké posezení u kávičky nebo čaje. 

Datum: Úterý 7. května 2024
Čas: 16:00 hod.
Místo: Prodejna TianDe ve Frýdku-Místku, Stará cesta 2325

 Těšíme se na Vás

 

 

 

Affiliate program