35% sleva již na první nákup

Speciální Akce v Tiande: Získejte slevu až 70% bez vstupního nákupu!

Výjimečná akce TianDe pro nově registrované zákazníky nebo pro ty, kterým registrace expirovala!

Milí zákazníci,

Máme pro vás skvělou zprávu! Tiande přichází s jedinečnou akcí, kterou si nemůžete nechat ujít. Od 3. června do 17. června 2024 nabízíme všem nově (a opětovně) registrovaným zákazníkům okamžitou slevu 35% na celý nákup bez nutnosti provést první nákup v hodnotě 20 bodů (cca 700 - 1000 Kč). Toto je skvělá příležitost, jak nakoupit vaše oblíbené produkty se značnou slevou a vyzkoušet nové produkty z naší široké nabídky.

Pro úplně nové zákazníky

Pokud jste noví a ještě neznáte Tiande, nyní je ten pravý čas nás vyzkoušet. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář se na našich stránkách www.tiandefm.cz, my vás budeme kontaktovat pro aktivaci ID čísla a vy okamžitě získáte slevu 35% na celý váš nákup. Naše produkty jsou známé svou kvalitou a účinností, takže neváhejte a využijte této výjimečné příležitosti.

Pro zákazníky, kterým expirovalo ID číslo

Pro ty z vás, kterým již vypršelo vaše partnerské ID číslo a tím pádem jste ztratili nárok na slevu, máme skvělou zprávu: "Naskočte zpět na palubu" a získejte slevu ihned po registraci. Stačí vyplnit registrační formulář na www.tiandefm.cz a obdržíte nové ID číslo, které vám umožní využívat 35% slevu na celý nákup.

Pokud již nové ID číslo máte, přihlaste se k nám na www.tiandefm.cz jako Nováček TianDe nebo nám je jednoduše nahlaste zprávou nebo telefonicky.

Kombinace slev

POZOR! Naše slevy se sčítají, takže na vybrané produkty můžete dosáhnout slevy až 70%. To znamená, že nyní můžete nakupovat ještě výhodněji a zažít luxusní péči o pleť, vlasy a tělo za neuvěřitelné ceny.

Neváhejte a využijte této limitované akce. Navštivte naše stránky, zaregistrujte se a začněte nakupovat se slevou, která vám umožní si dopřát více za méně.

Přejeme vám příjemné nakupování s Tiande a těšíme se na vaše dotazy, jsme tu pro vás!

Tým Tiande Frýdek-Místek

 

 

 

SECOND_3105_MOBILE

 Máte-li jakékoliv dotazy nebo se vám nedaří provést registrací, obraťte se na naší podporu v Chatu nebo na tel. 605 250 750 (7:00 - 16:00) nebo na 605 250 749 (16:00 - 21:00)

Affiliate program