TianDe není jen kosmetika, odpoledne nejen pro ženy

TianDe Frýdek-Místek vás zve na nezapomenutelné setkání s tradiční čínskou medicínou!

Datum: 21. října 2023

Čas: 14:00 - 18:00

Místo: Národní dům Frýdek-Místek

REZERVACE

Pokud si myslíte, že kosmetika je jen o vnějším vzhledu, pak se velmi mýlíte. TianDe vám ukáže, že jde o mnohem více než jen o pleťovou péči. Připravte se na unikátní setkání, které vám otevře dveře do světa tradiční čínské medicíny a poskytne vám cenné rady pro péči o vaše zdraví a pohodu, zejména v období podzimu a zimy.

Speciální host: Elena Jesíčková

Co vás čeká?

  1. Přednáška o principech a filozofii tradiční čínské medicíny: Naučíte se, jak tradiční čínská medicína vnímá zdraví a jak ji můžete aplikovat pro podporu vaší vitality, zejména v období podzimu a zimy.

  2. Workshop o péči o vlasy a pleť: Objevte tajemství krásy díky přírodním receptům, masážím a bylinkám pro zářivý a zdravý vzhled.

  3. Praktické rady pro prevenci a zmírnění bolestí kloubů a páteře: Naučte se, jak posilovat své tělo a mysl pro celkové zdraví.

  4. Individuální konzultace s odborníky na tradiční čínskou medicínu: Máte-li nějaké dotazy ohledně vašeho zdraví, neváhejte se ptát.

Ale to není vše! Každý účastník si bude moci vyzkoušet péči o pokožku rukou a navíc odnese domů krásný dárek.

Vstupné: 90 Kč

REZERVACE

Vstupenky můžete zakoupit na našem e-shopu nebo na servisním centru ve Frýdku-Místku. V ceně vstupenky je zahrnuto občerstvení a dárky.

Těšíme se na vaši účast 21. října 2023! Přijďte se inspirovat a objevte tajemství tradiční čínské medicíny pro zdraví a krásu, které vydrží po celý rok. Nezapomeňte si tuto důležitou událost zapsat do kalendáře a pozvat i své blízké. Budeme se na vás těšit!

Mapa:

TianDe_Letak-A4_akce-rijen_V2_1_1

TianDe_Letak-A4_akce-rijen_V2_2_1

Affiliate program