Mezinárodní den spodního prádla

Spodní prádlo používáme každý den, málokdo si však uvědomuje jeho vliv na naše zdraví. A snad i proto (a nejen pro komerční účely) byl 3. duben uznán jako mezinárodní den spodního prádla. 

Vliv spodního prádla na mužské zdraví

Snad každá žena ví, že vhodně vybrané a dobře padnoucí spodní prádlo dokáže zakrýt mnohé nedostatky a naopak zdůraznit přednosti. Muži takovéto záležitosti většinou neřeší, ale přesto by i oni měli vědět, že spodní prádlo je naprostý základ.

Základním kritériem při výběru mužského spodního prádla je to, aby se muži v prádle cítili pohodlně, nikde by nemělo tlačit. Ve 30. letech minulého století se staly velkým hitem slipy. Muži si je okamžitě zamilovali, postupem času ale odborníci začali upozorňovat na jejich nevhodnost.

Těsné spodní prádlo totiž zvyšuje riziko infekce močových cest a navíc může ovlivnit i plodnost. Pokud je spodní prádlo příliš upnuté, dochází k přehřívání varlat a to má negativní vliv na pohyblivost mužských pohlavních buněk – spermií.

Dalším důležitým bodem při výběru spodního prádla je materiál, ze kterého je ušito. Pro denní nošení se doporučuje prodyšná bavlna, na sport zase funkční materiály, které dobře odvádí pot a udržují tak intimní partie v suchu. Určitě je zapotřebí zvážit působení syntetických materiálů, které mohou být příčinou vzniku kožních problémů a nenosit je dlouhodobě. 

Spodní prádlo proti bolesti zad a pro zvýšení potence?

V dnešní době si můžeme vybírat z nepřeberného množství spodního prádla. Málokdo ale ví, že na trhu existují i boxerky s turmalínem a magnety, které nejenže dobře padnou, ale pozitivně působí na oblast beder i intimních partií.

Turmalín je jediným minerálem na Zemi, který má trvalé magnetické pole a v léčitelství se používá jako tlumič bolesti. Při kontaktu turmalínu s pokožkou dochází k mikroproudění, které zvyšuje látkovou výměnu v buňkách.

Boxerky s turmalínem se doporučuje používat:

  • pokud trpíte bolestí bederní páteře;
  • pokud vás trápí potíže s prostatou a potencí;
  • pokud vedete málo pohyblivý životní styl;
  • pokud máte sedavé zaměstnání, jež způsobuje zhoršení krevního oběhu v oblasti prostaty.

Turmalin pro muže

Spodní dantian

Turmalín a magnety uložené v boxerkách TianDe působí na spodní Dantian, jakož i na meridiány ledvin a močového měchýře.

Spodní Dantian považuje tradiční čínská medicína za centrum energie ve středu těla. Jedná se o bod, který  se nachází uvnitř těla, přibližně čtyři prsty pod pupkem a úzce koresponduje s těžištěm těla. Je odpovědný za uchování sexuální energie, posiluje energii ledvin a proto je důležitý při léčbě neplodnosti, impotence a nedostatečného libida. 

Spodní prádlo s bodovou turmalínovou vrstvou napomáhá obnovit sílu těla i bioenergetické pole, aniž bychom tomu věnovali další čas. Jen se obléknete a jdete spát!

Pokud vám připadne, že cena spodního prádla s bodovou turmalínovou vrstvou výrazně převyšuje cenu běžného zboží, je vhodné vzít v potaz i fakt, že boxerky TianDe nejsou určeny pro celodenní nošení, ale je jedná o produkt pro uchování vašeho zdraví. Někdy je lepší si za kvalitu připlatit a nosit pak spodní prádlo, o kterém víte, že vám nezpůsobí zdravotní problémy, ale naopak příznivě působí na vaše zdraví bez použití chemie. A kdo by si nepřál, nemuset se nechat omezovat bolestí zad nebo intimními problémy? 

V dnešní době si čím dál tím více lidí uvědomuje důležitost prevence, což je správná cesta pro udržení našeho zdraví. A to je k nezaplacení.