TianDe pro děti

Proč mají děti dnes častěji alergie než dříve?

Ve vyspělých zemích došlo v posledních třech desetiletích ke 3–4 násobnému nárůstu těchto onemocnění, hlavně toho nejzávažnějšího – průduškového astmatu. Typický je vznik astmatu u dětí s atopickou dermatitidou nebo alergickou rýmou. Odhaduje se, že v České republice je kolem 2 miliónů alergiků (0,5–0,7 miliónů astmatiků). Dochází ke snižování věkové hranice prvních projevů alergie již do kojeneckého a batolecího věku.

Alergický fenotyp vzniká již prenatálně nebo v časném dětství. Je to nejspíše díky změně celého životního stylu v moderní společnosti - nedostatečný pohyb, nečistý vzduch, chemie v domácnostech a další.

Citlivé reakce jako je zánět dutin, průduškové astma, zánět spojivek, celoroční alergická rýma, potravinová alergie a také atopická dermatitida, ekzém - všechna tato onemocnění mají stejného jmenovatele – atopii.

V současné době neumíme účinně zabránit vzniku alergických onemocnění, ale je možno ovlivnit zevní prostředí a včasným zavedením preventivních opatření můžeme alespoň částečně zabránit nepříznivým alergickým reakcím.

Někteří lidé si představují, že dostanou prášky a všechno bude rázem v pořádku. Na svém zdraví a zdraví našich dětí však musíme aktivně pracovat.

Co můžeme změnit?

V prvé řadě a nejsnáze můžeme ovlivnit výběr dětské kosmetiky a pracích prostředků.

Při výběru dětské kosmetiky věnujme zvýšenou pozornost jejímu složení. Dětská pokožka je mnohem citlivější a náchylnější k vnějším vlivům než pokožka dospělého člověka. Dětská pokožka:

  1. je dvakrát tenčí a vlhkost v ní obsažená se při koupání snadno ztrácí,
  2. je snadno zranitelná a méně chráněna před pronikáním infekcí,
  3. je citlivější na působení slunce, větru, mrazu, vody ...

Je velmi důležité starat se o pokožku dítěte od narozeníKosmetika pro děti by neměla obsahovat látky, které mohou vyvolávat alergické reakce nebo pokožku dráždit. Jedná se například o parfemaci, konzervační látky nebo tenzidy vysušujicí pokožku a emulgátory.

tiande_pro_deti_baby_bambo

TianDe pro děti

Dětská kosmetika a doplňky pro děti má v TianDe své speciální místo. Velký důraz se klade na přírodní složky, kvalitní materiály a veselý design. Veškeré produkty šetrně pečují o jemnou dětskou pokožku. Kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva.

Nejen pro naše nejmenší:

Šampon-gel na tělo a vlasy Baby Bambo. se postará o pokožku i vlásky dítěte od prvních dnů života.  Zajistí šetrné a bezpečné mytí vlasů a jemné dětské pokožky. Můžete jej používat jako sprchový gel, šampon na vlasy i pěnu do koupele. Obsahuje komplex přírodních složek, díky kterým se vlasy dítěte nezacuchávají a dají se dobře rozčesat. Neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva. 

Přípravky pro péči o dětské zoubky:

Správná a pravidelná péče o dětský chrup snižuje nebezpečí vzniku zubního kazu, proto by měla být důsledná a pravidelná od raného věku. Při výběru zubní pasty a kartáčku bychom neměli přihlížet jen k ceně,  protože kvalita se dá pořídit i za rozumnou cenu. 

TianDe má ve svém sortimentu dětskou zubní pastu, která je určena dětem od tří let. Díky obsahu ovocných enzymů z ananasu a papáje, jemně štěpí plak a poskytuje tak účinnou prevenci před zubním kazem. Dětská zubní pasta "ananas" je bez fluoridů, parabenů, barviv a SLS, proto je zcela bezpečná i v případě náhodného polknutí.

Zubní pasta TianDe pro děti od šesti let Pro Dental Junior zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny a efektivní prevenci proti zubnímu kazuNeobsahuje fluor ani parabeny. Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generaceOsvěžující jablečná chuť, příjemné aroma a pestré balení, v kombinaci s Dětským zubním kartáčkem TianDe, vyřeší problém s čištěním zubů a udělá z této povinnosti potěšení pro děti i dospělé. 

Zdravé čisté prádlo

TianDe má v nabídce prací gel AURA Fresh MAX, který je určen k praní barevného i bílého prádla. Tento prostředek je účinný na základě neiontových povrchově aktivních látek rostlinného původu. Je vhodný pro praní dětského oblečení včetně oblečení pro batolata, alergiky i osoby s citlivou pokožkou. Při používání tohoto pracího gelu odpadá nutnost používat aviváž, protože prací gel TianDe zajistí měkkost tkanin a snadné žehlení

 

Děti nám přinášejí starosti i radosti, a nejen v Den dětí si připomínáme především to krásné, co jsme s nimi zažili. Jsou našimi nejmilovanějšími, a proto zvolme pro ně to nejlepší a zároveň jim udělejme radost, třeba produkty TianDe pro děti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení