TianDe pro děti

Proč mají děti dnes častěji alergie než dříve?

Ve vyspělých zemích došlo v posledních třech desetiletích ke 3–4 násobnému nárůstu těchto onemocnění, hlavně toho nejzávažnějšího – průduškového astmatu. Typický je vznik astmatu u dětí s atopickou dermatitidou nebo alergickou rýmou. Odhaduje se, že v České republice je kolem 2 miliónů alergiků (0,5–0,7 miliónů astmatiků). Dochází ke snižování věkové hranice prvních projevů alergie již do kojeneckého a batolecího věku.

Alergický fenotyp vzniká již prenatálně nebo v časném dětství. Je to nejspíše díky změně celého životního stylu v moderní společnosti - nedostatečný pohyb, nečistý vzduch, chemie v domácnostech a další.

Citlivé reakce jako je zánět dutin, průduškové astma, zánět spojivek, celoroční alergická rýma, potravinová alergie a také atopická dermatitida, ekzém - všechna tato onemocnění mají stejného jmenovatele – atopii.

V současné době neumíme účinně zabránit vzniku alergických onemocnění, ale je možno ovlivnit zevní prostředí a včasným zavedením preventivních opatření můžeme alespoň částečně zabránit nepříznivým alergickým reakcím.

Někteří lidé si představují, že dostanou prášky a všechno bude rázem v pořádku. Na svém zdraví a zdraví našich dětí však musíme aktivně pracovat.

Co můžeme změnit?

V prvé řadě a nejsnáze můžeme ovlivnit výběr dětské kosmetiky a pracích prostředků.

Při výběru dětské kosmetiky věnujme zvýšenou pozornost jejímu složení. Dětská pokožka je mnohem citlivější a náchylnější k vnějším vlivům než pokožka dospělého člověka. Dětská pokožka:

  1. je dvakrát tenčí a vlhkost v ní obsažená se při koupání snadno ztrácí,
  2. je snadno zranitelná a méně chráněna před pronikáním infekcí,
  3. je citlivější na působení slunce, větru, mrazu, vody ...

Je velmi důležité starat se o pokožku dítěte od narozeníKosmetika pro děti by neměla obsahovat látky, které mohou vyvolávat alergické reakce nebo pokožku dráždit. Jedná se například o parfemaci, konzervační látky nebo tenzidy vysušujicí pokožku a emulgátory.

tiande_pro_deti_baby_bambo

TianDe pro děti

Dětská kosmetika a doplňky pro děti má v TianDe své speciální místo. Velký důraz se klade na přírodní složky, kvalitní materiály a veselý design. Veškeré produkty šetrně pečují o jemnou dětskou pokožku. Kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva.

Nejen pro naše nejmenší:

Šampon-gel na tělo a vlasy Baby Bambo. se postará o pokožku i vlásky dítěte od prvních dnů života.  Zajistí šetrné a bezpečné mytí vlasů a jemné dětské pokožky. Můžete jej používat jako sprchový gel, šampon na vlasy i pěnu do koupele. Obsahuje komplex přírodních složek, díky kterým se vlasy dítěte nezacuchávají a dají se dobře rozčesat. Neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva. 

Přípravky pro péči o dětské zoubky:

Správná a pravidelná péče o dětský chrup snižuje nebezpečí vzniku zubního kazu, proto by měla být důsledná a pravidelná od raného věku. Při výběru zubní pasty a kartáčku bychom neměli přihlížet jen k ceně,  protože kvalita se dá pořídit i za rozumnou cenu. 

TianDe má ve svém sortimentu dětskou zubní pastu, která je určena dětem od tří let. Díky obsahu ovocných enzymů z ananasu a papáje, jemně štěpí plak a poskytuje tak účinnou prevenci před zubním kazem. Dětská zubní pasta "ananas" je bez fluoridů, parabenů, barviv a SLS, proto je zcela bezpečná i v případě náhodného polknutí.

Zubní pasta TianDe pro děti od šesti let Pro Dental Junior zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny a efektivní prevenci proti zubnímu kazuNeobsahuje fluor ani parabeny. Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generaceOsvěžující jablečná chuť, příjemné aroma a pestré balení, v kombinaci s Dětským zubním kartáčkem TianDe, vyřeší problém s čištěním zubů a udělá z této povinnosti potěšení pro děti i dospělé. 

Zdravé čisté prádlo

TianDe má v nabídce prací gel AURA Fresh MAX, který je určen k praní barevného i bílého prádla. Tento prostředek je účinný na základě neiontových povrchově aktivních látek rostlinného původu. Je vhodný pro praní dětského oblečení včetně oblečení pro batolata, alergiky i osoby s citlivou pokožkou. Při používání tohoto pracího gelu odpadá nutnost používat aviváž, protože prací gel TianDe zajistí měkkost tkanin a snadné žehlení

 

Děti nám přinášejí starosti i radosti, a nejen v Den dětí si připomínáme především to krásné, co jsme s nimi zažili. Jsou našimi nejmilovanějšími, a proto zvolme pro ně to nejlepší a zároveň jim udělejme radost, třeba produkty TianDe pro děti.

Affiliate program