BALÍČEK pro ženy - klimakterium - menopauza Body: 39,0

Kód: 997017
Sada
Značka: TianDe
1 368 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Menopauza může mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku ženy. Proto vám nabízíme balíček s kterým se menopauzy nemusíte bát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček pro ženy - klimakterium - menopauza

Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Menopauza může mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku ženy. Proto vám nabízíme balíček s kterým se menopauzy nemusíte bát.

Jemný gel pro intimní péči kód 64404

Jemný mycí gel poskytne pocit svěžesti a šetrnou péči o intimní partie. Aktivní složky gelu účinně zjemňují a hydratují pokožku, neutralizují nepříjemný zápach. Gel je vhodný pro každodenní použití. 

Bylinná směs Tibetský sběr 30 čaj. sáčků kód 123923

Heřmánek pravý – podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, normální trávení, normální stav pokožky, imunitní systém a napomáhá k celkovému zklidnění.

List jahodníku - podporuje normální trávení.

Třezalka tečkovaná – podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému, normální funkce žlučníku, normální funkce močových cest, normální stav pokožky, napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku.

Smil písečný – podporuje normální funkce močových cest (ledvin) a normální funkce jater a žlučníku.

Bříza bělokorá – přispívá k normálnímu trávení, podporuje normální funkce močových cest (ledviny) a normální hladinu cholesterolu v krvi.

Upozornění: není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při neprůchodnosti žlučovodů a při žlučových kamenech (smil písečný). U citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením možnost vzniku fotosenzitivní reakce (třezalka). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.
Nežádoucí účinky: individuální nesnášenlivost ke komponentům produktu.
Skladování: skladovat při max. teplotě do 25 °С a relativní vlhkosti max. do 70 %, mimo dosah dětí.
Složení v 1 sáčku (tj. v 1,5 g): Květ heřmánku pravého (0,525 g/35%), List jahodníku obecného (0,39 g/26%), Nať třezalky tečkované (0,225 g/15%), Květ smilu písečného (0,18 g/12%), Pupeny břízy bělokoré (0,18 g/12%).
Země původu: Rusko
Distributor pro Českou republiku: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobřežní 370/4, Praha 8, 18600, Czech Republic

Volupta+ pro ženy 2 ks kód 65301

Vytvořena pro ženy, bude se líbit i mužům...

Volupta+ je intimní gel přírodního složení, který pozitivně působí na mechanismy pohlavního vzrušení. Tento přírodní lublikant má zesilující účinky, jeho působení je založeno na vysoké koncentraci aminokyseliny L-arginin - donátoru oxidu dusného. Intimní gel také podporuje normální mikroflóru intimních partií ženy. 

Jako káva probouzí po nočním spánku, tak intimní gel Volupta+ probouzí libido. Gel má přírodní složení a působí na přirozené mechanizmy sexuálního vzrušení. Jeho působení je založeno na aminokyselině L-arginin. Díky ní se v organizmu spouští proces produkce oxidu dusnatého (NO), který vyvolává uvolnění hladkého svalstva v cévních stěnách, rozšiřuje cévy, zajišťuje intenzivní přítok krve do pohlavních orgánů. (Dále vám o mechanizmu působení argininu a oxidu dusného povíme víc. – Poznámka) Mimochodem, na aktivaci produkce oxidu dusnatého je založeno působení takových přípravků, jako je Víagra a její analogy.

Volupta+ pomáhá dosáhnout sexuálního potěšení dokonce i těm ženám, pro které bylo dříve toto potěšení nedosažitelné. Díky Volupta+ se smyslnost probouzí dříve než obvykle a erotogenní zóny snadno reagují na něžné doteky.

S Volupta+ se budete moci zařadit mezi ty šťastné, kteří poznali neuvěřitelnou mnohohrannost sexuální rozkoše.

L-arginin se používá i v některých jiných přípravcích intimní kosmetiky, jedinečnost Volupta+ od TianDe spočívá v tom, že zde je tato aminokyselina vůbec poprvé nabízena v tak vysokém dávkování (5 mg v každé dávce, která činí cca 1 g) a v kombinaci s takovými složkami, jako je kyselina mléčná, panthenol, allantoin a mentol.

Díky panthenolu, allantoinu a mentolu má intimní gel vyvolávající vzrušení také funkci lubrikantu (lat. lubrico — dělat hladkým, kluzkým). Lubrikant zvlhčuje pohlavní orgány a výrazně zlepšuje samotný proces sexuální interakce tím, že zajišťuje dokonale klouzání. Individuální zvláštnost gelu Volupta+: pečuje o intimní mikroflóru sliznic díky obsahu kyseliny mléčné.

Volupta+ je vytvořena speciálně pro ženy, avšak i muži tento produkt ocení, a to nejen proto, že uspokojení partnerky zvyšuje kvalitu pohlavního života. Základem sexuálního vzrušení (u ženy i muže) je stejný mechanismus - zvýšení přítoku krve do pohlavních orgánů, což v tomto případě zajišťuje oxid dusnatý. Proto se produkt Volupta+ doporučuje nejen ženám, ale i mužům, a to jak společně, tak jednotlivě.

Volupta+ zvýší nejen kvalitu sexu, ale také kvalitu života! Orgasmus - to není jen potěšení. Z hlediska medicíny a fyziologie se jedná o skutečné terapeutické a profylaktické ošetření. Je to všem dostupná forma prevence neuróz a depresí. Navíc je orgasmus provázen přílivem krve do malé pánve (s následným odlivem), což dokáže souběžně s potěšením vyřešit vážné mužské a ženské zdravotní problémy, případně těmto problémům předcházet.

Podle statistik pouze 50% žen zažívá orgasmus:

 • Volupta+ stimuluje orgasmus u těch žen, které mají problémy s jeho dosažením
 • Volupta+ urychluje nástup orgasmu, přispívá k tomu, že prožitek je výraznější, hlubší a delší
 • Volupta+ pomůže partnerům dosáhnout simultánního orgasmu.

U vás už je všechno v pořádku? S Volupta+ to bude ještě lepší!

Podle statistik pouhých 20% žen zažívá orgasmus pravidelně a dalších 30% — občas. Zbývajících 50% jej zažívá zřídka nebo vůbec. Přičemž u většiny mužů problémy s dosažením orgasmu nevznikají. Lékař-sexuolog Alfred Kinsey, který studoval sexuální život milionů lidí, dospěl k závěru, že u zástupců silnějšího pohlaví dojde k ejakulaci během dvou minut po vaginální penetraci ve více než polovině všech sexuálních styků. Zatímco u žen, podle výzkumu Dr. Kinsey, se šance zažít orgasmus pomalu zvyšuje v průběhu 25 let, počínaje pubertou, ale ani na samotném vrcholu nedosahuje jeho pravděpodobnost ani 90%.

Z generace na generaci se předává názor, že ženy, které nezažívají orgasmus, jsou frigidní. Avšak výzkumy tento mýtus vyvrací! Moderní vědci vyčleňují mnoho důvodů anorgasmie, ale za jeden z hlavních je považována nevhodná sexuální stimulace v důsledku neznalosti anatomických zvláštností. Nejcitlivějším pohlavním orgánem je u žen klitoris, avšak k pohlavnímu styku dochází nejčastěji v polohách, ve kterých je tento stimulován jen slabě, přičemž dodatečnou stimulaci klitorisu pár nepraktikuje. V důsledku toho se ženský orgasmus vyvíjí pomaleji, během delšího časového úseku a je méně předvídatelný.

Volupta+ je povolána zkrotit rozmarný ženský orgasmus tak, aby byl dosažitelný pro všechny!

Intimní gel stimuluje orgasmus u žen, které mají potíže s jeho dosažením.

Dokonce, i když se řadíte mezi ty, které žádné problémy nemají, tak nechtít dosahovat ještě většího potěšení by bylo divné, souhlasíte? Volupta+ urychluje nástup orgasmu, přispává k tomu, že prožitek je výraznější, hlubší a déletrvající! Volupta+ pomůže partnerům dosáhnout vyvrcholení společně! Autor erotický děl, tuniský básník šejk Nafzávi ve své knize „Vonná zahrada pro potěchu duše“ doporučoval mužům: „Všemi způsoby usilujte o to, aby se semeno vylévalo společně se zasténáním ženy, protože v tom je tajemství lásky“. Sexuolog Alfred Kinsey říkal, že společný orgasmus je to nejvyšší potěšení, které mohou partneři zažit. Rozsáhlá studie, prováděna vědeckým časopisem o sexuální medicíně, prokázala, že partneři, kteří pravidelně dosahují společného orgasmu, jsou šťastnější a ve vztahu spokojenější.

Volupta+: základem vzorce je objev v oblasti medicíny, který získal Nobelovu cenu!

 • L-arginin stimuluje produkci oxidu dusnatého, což způsobuje mocný příliv sexuální energie a zvyšuje pohlavní vzrušení
 • Krystalický mentol stimuluje nervová zakončení, přispívá ke zlepšení přirozené lubrikace a také zvyšuje vstřebávání argininu
 • Kyselina mléčná udržuje normální hladinu pH a rovnováhu intimní mikroflóry
 • Panthenol a allantoin hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění 

L-arginin a oxid dusnatý

Základem působení gelu Volupta+ se stal objev vědců, kteří získali v roce 1998 Nobelovu cenu za odhalení úlohy oxidu dusnatého ve fungování kardiovaskulárního systému - F. Murada, R. Furchgotta, L. Ignarro. Prokázali, že uvolnění oxidu dusnatého do krevního řečiště vede k uvolnění hladkého svalstva cév, díky čemuž dochází ke zvětšení jejich průsvitu a ke zlepšení celkového prokrvení. Bylo také zjištěno, že v lidském organizmu je výchozím materiálem pro reprodukci oxidu dusnatého aminokyselina arginin.

Hlavní účinnou složkou Volupta+ je L-arginin, který spouští produkci oxidu dusnatého. Oxid dusnatý rozšiřuje cévy pohlavních orgánů (tento mechanismus je široce využíván v kardiologii) a vyvolává intenzivní přítok krve a sexuální vzrušení.

V mladém věku je L-arginin obsažen v organizmu v potřebném množství, ale již ve věku 33-35 let úroveň této životně důležité aminokyseliny začíná klesat (a toto je jeden z důvodů utlumení sexuální funkce). Doplnění její množství pomoci orálně užívaných prostředků je nesmírně obtížné - arginin se špatně vstřebává v žaludku a střevech. Zato ale je ideálně absorbován sliznicemi pohlavních orgánů.

Krystalický mentol

Mentol podporuje lepší vstřebávání argininu, jakož i produkci vaginálního sekretu, dokonce i když se Volupta+ aplikuje ne do vagíny, ale na klitoris.

Pro Volupta+ bylo zvoleno optimální dávkování mentolu: 0,85 mg na 1 g gelu (1 g = 1 aplikace). Experimentální cestou bylo prokázáno, že vyšší koncentrace mohou vyvolat nepříjemný pocit pálení, a to zejména u mladých žen s ještě velmi citlivým epitelem klitorisu. Přičemž toto dávkování je dostačující pro stimulaci nervových zakončení s následným zvýšením míry přirozené sekrece u žen zralého věku, protože ve Volupta+ je použita krystalická forma mentolu, která se vyznačuje výrazným účinkem.

Panthenol, allantoin

Účelem použití těchto složek je zajištění pocitu pohodlí při pohlavním styku díky zvlhčení, změkčení sliznic a také předcházení možnému podráždění. Kromě toho panthenol přispívá k hojení prasklin a jiných poškození sliznice.

Kyselina mléčná

Kyselina mléčná je hlavní složkou vaginálního sekretu každé zdravé ženy a je odpovědná za normální rovnováhu intimní mikroflóry, vytváří optimální podmínky pro ochranu citlivých oblastí před patogenními mikroorganizmy. Díky kyselině mléčné je gel Volupta+ velmi jemným přípravkem, který plní svou hlavní funkci a zároveň podporuje přirozenou mikroflóru pohlavních orgánů.

Pravidelné používání Volupta+ je DOPORUČOVÁNO pro násobení účinku.

 • Tento přípravek je kompatibilní s kondomy a dalšími výrobky z latexu.
 • Má přirozenou vůni mentolu a je chuťově neutrální.

Každé balení vystačí až na 10 aplikací*! 1 aplikace = 27,30 Kč *Pro jednu aplikaci postačí 1 g gelu Volupta+

Energie bylin - denní intimní vložky 20 ks kód 61901

Bylinná vložka obsahuje prodyšnou základní vrstvu ze 100% přírodní bavlny.

Druhá vrstva obsahuje unikátní membránu s fytoncidy a esenciální oleji, které pronikají do sliznice pohlavních orgánů. Protože tyto sliznice obsahují velké množství krevních a lymfatických cév, zaručuje to vysoký stupeň pronikání aktivních látek bylin do ženského organismu.

Receptura dámské přírodní vložky obsahuje výtažky ze 49 bylin: kurkuma, děhlel čínský, vanilka, andělika, devětsil, máta, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkatého, borneol, aksamit, šabřina pošvatá, puškvorec obecný a další.

Série bylinných vložek "Energie bylin" se doporučuje:

 • jako podpora léčby gynekologických onemocnění
 • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy
 • k prevenci gynekologických problémů,
 • normalizaci hormonálního stavu
 • zlepšení kvality života.

Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. Doporučená aplikace: 3 měsíční kůra.

Chcete si bylinnou vložku zatím jen vyzkoušet? Kupte si Denní vložku "Energie života" v balení 1 kus.

Energie bylin - denní menstruační vložky 8 ks kód 61902

Bylinná vložka obsahuje prodyšnou základní vrstvu ze 100% přírodní bavlny.
Druhá vrstva obsahuje unikátní membránu s fytoncidy a esenciálními oleji, které pronikají do sliznice pohlavních orgánů. Protože tyto sliznice obsahují velké množství krevních a lymfatických cév, zaručuje to vysoký stupeň pronikání aktivních látek bylin do ženského organismu. Fyto membrána se vyrábí speciální technologií, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek bylin (koncentrace složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Fytomemrána zajišťuje také vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.
Série bylinných vložek "Energie bylin" se doporučuje:
 • jako podpora léčby gynekologických onemocnění
 • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy
 • k prevenci gynekologických problémů
 • normalizaci hormonálního stavu
 • zlepšení kvality života.
Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. Doporučená aplikace: 3 měsíční kúra.
Denní a noční menstruační vložky obsahují také expresní test pro kontrolu mikroflóry.
Receptura dámské přírodní vložky obsahuje výtažky ze 49 bylin: kurkuma, děhel čínský, vanilka, andělika, devětsil, máta, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkatého, borneol, aksamit, šabřina pošvatá, puškvorec obecný a další.

Způsob použití a kontraindikace najdete v popisu u jednotlivých produktů.

Společnost TianDe si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.  

Doplňkové parametry

Kategorie: BALÍČKY
Hmotnost: 0.527 kg
Body: 39,0
Obsah: 123923, 64404, 65301, 61901, 61902

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Fytonáplast Yaoshen Forte

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Bylinné čaje TianDe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: