Broskvová sada na ruce (Prezentace)

Prezentace

Broskvová sada na ruce - ruce používáme neustále a nejvíce je namáháme. Měli bychom o ně stejně důkladně pečovat jako o obličej. 1. Broskvový peeling na ruce funguje na principu rolovacího peelingu. Jedná se o mimořádně jemnou exfoliaci. Aktivní složky peelingu působí na odumřelé buňky a snadno je odstraňují, takže je pokožka sametově hladká a připravená vstřebat všechny výživné látky v dalších fázích procedury. 2.Tělová sůl Medová broskev má hustou krémovou strukturu plnou mikrogranulí mořské soli. Během procedury minerální krystalky důkladně čistí pokožku, dodávají jí stopové prvky, které se v ní postupně rozpouštějí, zatímco vás obklopuje intenzivní broskvová vůně. Díky bohatému složení zůstává pokožka, po použití sametově hladká. 3. Broskvový hydratační krém na ruce intenzivně hydratuje a zjemňuje pokožku. Má jemnou broskvovou vůni. Díky svému bohatému složení regeneruje epidermis, odstraňuje odlupování, zrychluje regeneraci pokožky a stimuluje syntézu kolagenových vláken. Už po prvním použití broskvové sady, uvidíte rychlý a působivý výsledek.

Krok 1: Odstraňte zrohovatělé buňky pomocí peelingu: Naneste malé množství peelingu na suchou a čistou pokožku rukou. Rozetřete peeling po pokožce a promasírujte ji. Důkladně opláchněte.
Krok 2: Promasírujte pokožku tělovou solí, která ji čistí do hloubky, nasycuje minerály a vyhlazuje: Naneste na ruce tělovou sůl, rozetřete ji po pokožce a lehce promasírujte. Důkladně opláchněte.
Krok 3: Naneste na ruce intenzivní regenerační krém: Naneste silnou vrstvu krému na čistou pokožku rukou a lehce vmasírujte. Pro zvýšení účinku si na 3–5 minut nasaďte jednorázové rukavice.

 158 Broskvová sada na ruce

Affiliate program