Přidali jsme další výhodné balíčky s DÁRKEM! Najdete v kategorií AKCE.

Pro začínající prodejce

Nemáte zkušenosti s obchodem? A dokázala byste kamarádce říct, čím to tak krásně voníte? A kdyby chtěla vědět, kde se to dá koupit, zvládnete jí poradit? No tak to jste na dobré cestě stát se TianDe prodejcem. Všechno, co dosud děláte s radostí pro své přátele a známé zdarma, budete mít od teď placené. A jestli vás to vylekalo, nebojte se, se vším vám pomůžeme a poradíme.

Vydělejte si od 15 000 Kč/měsíčně a více.
Přidejte se k TianDe

Kosmetiku TianDe můžete nejen používat, ale i prodávat. Pokud jste stále na rozpacích, že budete prodávat své kamarádce, uvědomte si, že vy sama kosmetiku TianDe používáte a máte s ní skvělé zkušenosti. Společnost TianDe vám s uměním prodeje ráda pomůže. Odhoďte předsudky a strach. Nabízejte dále účinné produkty, které jste si sami oblíbili. Měsíčně si můžete snadno vydělat 15 000 Kč a více. Máte k dispozici 700 výrobků, postavených na vzácných ingrediencích. Ale malá rada na začátek - vyberte si jich jen pár, se kterými jste spokojeni. Lépe se vám o nich bude mluvit.

Jsme Tiande Frýdek-Místek

Jaké hlavní výhody získáte jako prodejce

1 skvělá kosmetika TianDe
pro vlastní potřebu za
výhodnější ceny
2 běžně dosažitelný výdělek
od 15 tis. Kč / měsíčně
3 kosmetika TianDe v České
republice začíná
- kdo dřív
přijde, ten...
4 úžasný vzdělávací systém
pomocí webinářů - seminářů 
po internetu

Ať si vaše kamarádky, rodina nebo kolegové
objednávají kosmetiku přímo přes vás

Znovu se vraťme k základní myšlence, že to, co TianDe nabízí, si stejně každý koupit musí. Možná jinde nekupuje ekvivalent všech 700 výrobků, ale co potřebuje, to jistě najde i u vás. Představte tedy svým známým a rodině nabídku TianDe. Založte si třeba svůj vlastní obchůdek. Udělejte si doma výstavku ve vitríně. Udělejte nějaký “babinec” bez chlapů a užijte si voňavé TianDe odpoledne. A my vás podržíme. K dispozici máte vždy

  • celý sortiment produktů TianDe
  • pomoc s vaší vlastní podnikatelskou strategií
  • dlouhodobě vyvíjené a vylepšované obchodní nástroje
  • pravidelná školení a semináře
  • poradenství ohledně produktů a obchodu
Jsme Tiande Frýdek-Místek

Využijte této příležitosti a ozvěte se hned teď

Zavolejte mi na mé osobní telefonní číslo +420 605 250 749. Můžete také poslat e-mail na info@tiandefm.cz nebo vyplnit formulář. Já se s vámi do 24 hodin spojím a vysvětlím vám všechny podrobnosti.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program