Tělové mýdlo s ženšenem, 100 g Body: 3,3

Kód: 140111
Novinka
Značka: TianDe
177 Kč / ks 1,77 Kč / 1 g
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.5.2025

Důkladné umytí proti nedokonalostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hustá pečující pěna, šetrné přírodní oleje, pocit dokonalé čistoty, jemná strhující vůně a nepopsatelná energie Orientu. To vše se snoubí v novém tělovém mýdle s ženšenem.

Uvnitř každého kousku mýdla je přírodní kořen ženšenu. Receptura ručně vyráběného mýdla je založena na jemné mycí bázi. Bez parabenů a minerálních olejů.

Přípravek zajišťuje hloubkové čištění s dlouhotrvajícím pocitem svěžesti. Díky ženšenu, extraktu ze sofory a vyživujícímu kokosovému a olivovému oleji ve složení toaletního mýdla:
- tonizuje pokožku
- zklidňuje
- pomáhá odstraňovat černé tečky a nadměrný lesk
- nasycuje pokožku antioxidanty
- posiluje její ochranné funkce

Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti - normální, problematickou i mastnou.

Jako bonus je součástí také síťovaný sáček díky kterému se vytváří hustá a jemná pěna a snižuje se spotřeba mýdla.

S tímto tělovým mýdlem získáte nejen kvalitní péči, ale také dodatečný lázeňský a peelingový zážitek z mytí.

POUŽITÍ: Odstraňte z mýdla fólii, vložte ho do síťky a napěňte vodou. Pěnu vmasírujte do pokožky. Opláchněte vodou.

 

AKTIVNÍ SLOŽKY

 
Kyselina palmitová
Kyselina palmitová

Kyselina palmitová pomáhá zpevnit lipidový plášť pokožky, předchází nadměrné ztrátě vlhkosti, hydratuje a chrání pokožku před agresivním působením vnějších faktorů.

Ženšen pravý
Ženšen pravý

Kořen ženšenu obsahuje obrovské množství zdraví prospěšných látek s úžasnými revitalizačními účinky.

Jerlín žlutavý
Jerlín žlutavý

Extrakt z jerlínu žlutavého má silné antioxidační, antimikrobiální a tonizující účinky. Při vnějším použití jerlín účinně bojuje proti mastnému lesku pleti, zmírňuje podráždění pokožky (včetně akné), sužuje póry, hydratuje a udržuje vyvážený poměr vody.

Kokos
Kokos

Kokosový olej má zvláčňující, hydratační a zklidňující účinky. Zpevňuje pokožku, vytváří na jejím povrchu ochranný film, aniž by ucpával póry, dělá ji jemnou a sametovou, chrání ji před vysušením.

Olivy
Olivy

Olivový olej obsahující unikátní vitamínový komplex je jedním z nejcennějších čistících prostředků. Na pokožce se neoxiduje, změkčuje ji, udržuje vlhkost a má dezinfekční a hojivé účinky. Obsahuje regenerační a změkčující látky.

Sorbitol
Sorbitol

Přírodní hydratační látka. Zabraňuje ztrátě vlhkosti, vytváří neviditelnou ochrannou bariéru a zlepšuje stav pokožky.

Sukróza
Sukróza

Přírodní hydratační látka, kondicionér a změkčovač.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové gely a mýdla
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 6970784797295
Body: 3,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola