DÁREK Regenerační a ochranný pleťový fluid Vita Derm, EXP 9/22 Body: 0,0
Kód: DAREK 16307Detailní popis produktu
Regenerační a ochranný pleťový fluid Vita Derm
Dobijte pleti baterky. Pleť bez příznaků únavy a stresu.
Vědci zjistili, že všechny monitory, obrazovky, a dokonce i energeticky úsporné žárovky vyzařují modré světlo, které má negativní vliv na pokožku. HEV záření proniká hluboko do vrstev kůže, způsobuje předčasné stárnutí a zhoršuje pigmentaci. Jak se proti němu chránit? Silnými antioxidanty!
Regenerační a ochranný pleťový fluid Vita Derm na základě je patentovaného antioxidačního komplexu Myramaze™, vitamínu C, hydratačních a regeneračních složek:
- chrání pokožku před HEV zářením, čímž zabraňuje „digitálnímu stárnutí“
- chrání kožní lipidy proti oxidaci
- posiluje kožní bariéru
- vyhlazuje mimické vrásky
- hloubkově hydratuje, zajišťuje dlouhotrvající svěžest
Regenerační a ochranný pleťový fluid je vhodný pro všechny, kteří používají chytré telefony a pracují na počítači. Pro všechny a vždy! Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti.
Použití:
Konečky prstů naneste na pleť. Používejte před nanesením krému nebo samostatně jako přípravek pro péči o pleť. Neoplachujte. Pro zvýšení účinku používejte ráno a večer.
Aktivní složky:
Doplňkové parametry
Kategorie: | Za objednávku nad 2500,- |
---|---|
Hmotnost: | 0.11 kg |
Body: | 0,0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.