Pomerančová kůže končí, ale velká soutěž s TianDe pokračuje!

POMERANČOVÁ KŮŽE KONČÍ, ALE VELKÁ SOUTĚŽ S TIANDE POKRAČUJE!

Říkáte si, že už je konec léta a že na sebe plavky do příštího roku nevezmete? Omyl, všechny dobře víme, že zdravé sebevědomí každé ženy spočívá v tom, aby se hlavně ona sama cítila dobře a byla sama se sebou spokojená! Proto jsme pro vás připravili další soutěž o zajímavé produkty v péči o pokožku!

Ve hře je 10 exkluzivních balíčků, které zatočí s celulitidou problémových partií.

Jak soutěžit? Je to jednoduché, stačí když, si v období od 15.9. do 30.9.2020 objednáte na našem e-shopu produkty v hodnotě nad 800 Kč, včetně dopravného a na e-mail vám obratem přijde slosovací kupón. 

NEZAPOMEŇTE, čím víc kupónů nasbíráte, tím větší je vaše šance na výhru! Tak neváhejte a pojďte do toho s námi!

10 x balíček "Hladká kůže bez celulitidy" v dárkové tašce TianDe, ve které najdete:

  • Tělová grapefruitová sůl Tato mycí masážní sůl nejen, že dokonale myje vaše tělo, ale také masíruje pokožku a zároveň působí jako peeling. Ten odstraní odumřelé buňky vašeho těla a tím se stává bojovníkem s počínající celulitidou. Hlavní složkou přípravku tvoří krystalky mořské soli. Právě ty zajišťují aktivní látkovou výměnu, tedy lepší pružnost a hladkost pokožky. Dále je zde obsažen extrakt z grapefruitu, díky kterému se na vaši pleti zredukují viditelné vrásky. Hořká vůně grepu, mimo jiné, také zlepšuje náladu a má povzbuzující účinky.
  • Zeštíhlující sprchový gel Citrus Aroma - Zatočte s celulitidou snadno a rychle během sprchování! Díky zeštíhlujícímu přírodnímu kofeinovému komplexu se hravě zbavíte nečistot, vaše pokožka bude hydratovaná, jemná a pružná. Pomerančová silice napomáhá k tvorbě kolagenových vláken, které jak víme, tvoří až 80% naší pokožky a s věkem jeho produkce v těle klesá. pokud si chceme udržet mladistvý vzhled pleti je důležité vznik těchto vláken podporovat.
  • Lipolytický gel na celulitidu - Pro viditelné odstranění pomerančové kůže je vhodné předchozí dva produkty kombinovat právě s Lipolytickým gelem. Stejně jako Zeštíhlující sprchový gel obsahuje kofeinový komplex výtažků z konžské kávy, zeleného čaje, guarany a kolového ořechu. Dále je složení obohaceno o organickou síru, která napomáhá vyplnit pokožku peptidy, krátkými fragmenty proteinů, a tím zacílit na specifické známky stárnutí v důsledku ztráty kolagenu. Krom toho přípravek disponuje kryoefektem a kromě celulitidy nám pomůže i v boji s křečovými žilami.

Balíček na soutěž

Vaše TianDe Frýdek-Místek

 Podrobné pravidla soutěže najdete ZDE