Podzimní kosmetika - séra a esence

V každém ročním období potřebuje naše pleť specifickou péči. Podzim je obdobím, kdy je zapotřebí pleť dokonale připravit na studenou zimu. Po létě je velmi důležitá hydratace a regenerace pokožky.

Pokud naše pokožka nevstoupí do zimy v nejlepší možné kondici, je pravděpodobné, že se pak bude více vysušovat nebo naopak kvůli dehydrataci i mastit. Neustálým střídáním teplot může dojít k popraskání žilek a k dlouhodobému začervenání pokožky. Tomu ale lze zabránit!

Proč používat pleťové sérum?

Dokonalá pleť s neviditelnými póry, neustále perfektně rozjasněná, beze stop po zarudnutí nemusí být už jen výsadou několika vyvolených. Existuje prostředek, který pomůže vaší pleti, aby vypadala opravdu bezchybně - pleťová séra. Séra kombinují několik vysoce výkonných složek k řešení více problémů. V podstatě jde o multifunkční produkt, který řeší řadu problémů pleti zároveň. Ať už potřebujete pořádnou dávku hydratace nebo hledáte řešení jak vymazat vrásky a zpevnit pleť, kvalitní sérum vám to dokáže zajistit.

Co je to pleťové sérum?

Pleťová séra jsou kosmetické přípravky, které mají v průměru až 10x vyšší koncentraci aktivních látek, než najdeme v pleťových krémech. Kromě toho vstřebávání aktivních složek pleťových sér do pokožky je mnohem snazší. Výsledky jsou tedy rychlejší a zřetelnější! Donedávna byly séra výsadou pouze kosmetických salónů. Teď si ale můžete dopřát profesionální péči i u vás doma.

Jak používat pleťová séra?

Aby pleťová séra skutečně účinkovala, je zapotřebí připravit jim volnou cestu. Sérum se nanáší ráno a večer po dokonalém očištění pleti. To znamená, že nejprve micelární vodou odstraníme líčení, poté se umyjeme mycím gelem a naneseme tonikum. A právě teď nastává ta vhodná chvíle pro nanesení pleťového séra. Pleťové sérum se roztírá pomocí prstů do pokožky obličeje a krku. Jakmile se zcela vstřebá, můžeme nanášet náš oblíbený krém.

Jaké je nejlepší pleťové sérum?

Na výběr máte séra na pleť podle svých specifických potřeb, např. hydratační sérum s výtažky z mořského ježka, sérum na vrásky s peptidy, regenerační expresní sérum s hedvábím a ceramidy, sérum s cordycepsem pro ztenčenou pleť

Důležitým vodítkem pro výběr vhodného séra by měl být také váš věk.

Sérum pro pleť 15+

TianDe pletove podkladove serum freshclick_1

Pleťové podkladové sérum FreshClick

Sérum pomůže připravit pleť na make-up, skryje nedokonalosti, lze jej použít jako podkladovou bázi pro make-up: dodá pokožce pružnost, vyhladí nerovnosti .
Zklidňuje a zlepšuje stav pleti po kosmetických procedurách (peelingu nebo čištění).
Zajistí kontrolu nadbytečného mazu v T-zóně, póry jsou méně viditelné

 

Séra pro pleť 30+

Doporučují se od 30 let. Pokud vám však pokožka vadne, zhoršuje se celkový stav pleti, zaregistrujete vrásky, a přitom vám je pouhých 27–28 let, můžete a měli byste sérum na obličej do své domácí péče zařadit.

Multipeptidové pleťové sérum TianDe_1

Multifunkční pleťové sérum s peptidy

Peptidy doplňují zásoby kolagenu, aktivují regeneraci a omlazení pokožky. Vyskytují se přirozeně v pokožce a jsou také jedním ze základních stavebních kamenů kolagenu, elastinu a keratinu. Naše tělo je ale s přibývajícím věkem produkuje čím dál méně, takže naše pleť ztrácí pružnost a ochabuje. 

Komplex ASP Control-1500 je svalový relaxační přípravek, který působí jako botulin. Uvolňuje obličejové svaly, redukuje viditelnost vrásek a zpomaluje vznik nových.

 

Hyaluronové sérum na obličej Ocean Riches

Hydratace tvoří základní princip péče o pleť, na kterém stojí její krása a mládí. Lidskou pleť prakticky tvoří ze dvou třetin voda. Převážná její část (zhruba 80 %) se skrývá v dermis a jen velmi málo v horní rohové vrstvě epidermis.

Máte-li nepříjemný pocit stažené, dehydrované pleti, vypovídá to o faktu, že zásoby vlhkosti v dermis dosáhly kritické úrovně. V ideálním případě hraje dermis roli určité „houby“, jež pleti dodává vlhkost. Díky hydratačnímu hyaluronovému séru se budete vždy cítit komfortně. 

hyaluronové sérum na obličej TianDe_1

 

oční sérum TianDe Ocean Riches

Fluid (sérum) na oční víčka Ocean Riches

Pokožka kolem očí jako první prozradí skutečný věk ženy. Proč? Je přibližně 6krát tenčí než pokožka na jiných částech obličeje, proto je náchylnější vůči podráždění a dehydrataci. Velká koncentrace mimických svalů vede k rychlému výskytu vrásek.

Fluid na oční víčka Ocean Riches navyšuje obsah vody v pokožce okolo očí, výrazně zmírňuje otoky, kruhy a únavu v této velmi citlivé oblasti. Zajistí liftingový efekt a vypíná oční víčka

 

Séra pro pleť 35+

Pokud vám ještě není pětatřicet, ale vaše pleť je vlivem stresu a vnějším vlivům bez života a pozorujete ztenčení pokožky a výskyt hlubokých vrásek, můžete zvolit již o nějaký ten měsíc dříve, přípravky péče o pleť, které jsou určeny pro věkovou kategorii 35+.  A nemusíte se bát také přípravky vrstvit. 

Pleťové sérum TianDe Tibetan Herbs

Pleťové sérum s Cordycepsem

Cordyceps se pro své léčivé účinky používá více jak 2000 let v tradiční čínské medicíně, a to pro celkové posílení organismu a zpomalení stárnutí. 

Pleťové sérum s cordycepsem z řady Tibetan Herbs pomůže obnovit ztenčenou pokožku, postará se i o normální i o stárnoucí pleť. Sérum pro vyhlazení vrásek, hydrataci a regeneraci ztenčené pokožky díky jemné textuře pokryje pokožku jako lehký závoj a velmi rychle proniká do jejich hlubokých vrstev.

 

Obnovující sérum v kapslích

Sérum s hedvábím napomáhá zmenšení hloubky vrásek, obnovuje pružnost pleti. Výsledek je viditelný ihned po použití

Vysoce účinný komplex na bázi esenciálních ingrediencí proniká hluboko do pokožky, podporuje obnovu buněk a posiluje pojivovou tkáň, urychluje syntézu kolagenu, zajišťuje plnou péči. Intenzivní regeneruje pokožku, redukuje vrásky. Zvyšuje elasticitu pokožky a aktivně neutralizuje volné radikály..

regenerační sérum v kapslích TianDe rybičky.jpeg

 

regenerační sérum pro okolí očí tiande rybičky

Regenerační sérum pro oční okolí

Sérum dodává pokožce intenzivní výživu, chrání buňky před volnými radikály, doplňuje chybějící vlhkost, pomáhá proti vráskám a dalším projevům stárnutí.

Aplikováním séra napomůžete své pleti ke zmenšení hloubky vrásek a obnovujete její pružnost. Výsledky jsou viditelné hned po použití - pleť vyživíte účinnými látkami v nejlepší vstřebatelné formě.

 

A co pleťová esence?

Esence znamená v běžné řeči podstatu věci, nebo koncentrát. V kosmetice se esence k nám dostala z Asie, kde již dávno tvoří povinnou součást péče o pleť. V podstatě jde o vodič, který nejen řeší řadu problémů pleti, ale také napomáhá lépe vstřebávat aktivní látky z krému. Nanáší se po toniku a před krémem stejně jako pleťové sérum. Ženy s mastnou pletí jistě ocení její lehkou strukturu, je totiž postavena na bázi vody

pleťová esence s kolagenem a mořskými řasami TianDe

Pleťová esence s kolagenem a mořskými řasami

Posilující esence pro hydrataci a zachování hustoty a pevnosti pleti. Esenci lze využít jako samostatný produkt. Ale pokud řešíte více problémů najednou, můžete ji použit jako podklad. Vyčkejte jen až se esence vstřebá a naneste např. regenerační sérum.

Esence už i při samostatném použití pleť výborně hydratuje, udržuje její pevnost a pružnost

 

Affiliate program