Lesy TianDe

Plánujeme na několik desetiletí dopředu a záleží nám na tom, jak bude naše planeta vypadat za 100 nebo 200 let. Lesy jsou plíce naší planety a každoročně zmizí 13 milionů hektarů lesů. Vysadit se však podaří pouze 6 hektarů. Tuto situaci však můžeme změnit, a to společně!

V TianDe myslíme na budoucnost

Od roku 2013 věnuje společnost TianDe finanční prostředky získané z prodeje eko výrobků na ozelenění planety. I vy můžete zakoupením ekologicky šetrných výrobků TianDe přispět na výsadbu nejen jehličnatých stromů a pomoci tak zachovat planetu i pro budoucí generace.

Kde všude?

Akce „Les TianDe“ započala svou cestu v rodné zemi společnosti. První stovky tisíc sazenic byly vysázeny v Altajském kraji. Dále byly sazenice stromů vysázeny v Kazachstánu, Bulharsku, Litvě a v Bělorusku. V Minské oblasti této země byl také vysazen miliontý strom TianDe.
Dnes už se pyšníme TianDe lesy na Slovensku i u nás v České Republice.

Les TianDe v Česku

Náš tým TianDe vysadil na území České republiky první Les TianDe v dubnu roku 2019, a to na samotném jihu, v okolí Horní Plané. Na podzim roku 2022 se v naší zemi vysadí již třetí les a to opět na Šumavě.

první les TianDe Česká republika

Vysaďte les s námi!

I vy se můžete stát součástí této ekologické akce! Nemusíte přijet osobně, ale můžete podpořit tým TianDe například zakoupením Přírodní houby konjac. Už třetím rokem sázíme les na území České republiky s jasným cílem - pomoci naší planetě. Záměr se může uskutečnit díky prodeji ekologicky šetrných výrobků řady Eco Sphere a Eco de Viva. Staňte se součástí tohoto plánu a pomozte nám vysázet další "Les TianDe“.

A bonus navíc?

Jednoduchá cesta, jak udělat něco pro své zdraví i přírodu - ekologické prostředky vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou a děti. Eko výrobky TianDe jsou bez agresivních povrchově aktivních látek, fosfátů a dalších syntetických složek. Výrobky 100% tvoří rostlinné a minerální složky. Určitě vás překvapí jejich účinnost!

Ať už se chystáte mýt okna, dřevěný nábytek, podlahy, zlobí vás odolné mastné skvrny - mycí prostředek na nádobí na bázi mýdlového ořechu je víceúčelový, koncentrovaný a v kombinaci s utěrkami TianDe vám pomůže doslova s celou domácností! A další odolné skvrny na prádle, koberci či čalounění? Máme ekologické řešení!

Využijete nabídku, která může přinést úsměv nejen do vaší rodiny, ale zasáhne i budoucí generace?

les TianDe - ekologie - budoucnost

Affiliate program