Kapsle na hygienické praní prádla, 52ks x 8g Body: 15,9

Kód: 140110
Novinka
Značka: TianDe
683 Kč 13,13 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Koncentrovaná čistota a péče o to nejdůležitější. Čisté prádlo a dlouhotrvající vůně svěžesti!

Hygienické kapsle na praní TianDe zajišťují čisté prádlo a dlouhotrvající svěží vůni díky vysoce účinným enzymům, které odstraňují nečistoty již při nízkých teplotách. Jsou vhodné pro všechny druhy tkanin a zvláště účinné proti proteinovým skvrnám a zápachu potu, což je ideální pro praní sportovního a dětského oblečení. Biologicky odbouratelné složky kapslí jsou šetrné k životnímu prostředí i lidskému zdraví, neobsahují fosfáty, chlór ani parabeny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle na hygienické praní

Čisté prádlo a dlouhotrvající vůně svěžesti!

Koncentrát v rozpustných kapslích pro hygieničtější praní oděvů z bavlny, lnu, syntetických a smíšených tkanin. Vysoce účinné enzymy a další složky přípravku působí na molekulární úrovni, téměř okamžitě odstraňují nečistoty. Přípravek je zvláště vhodný proti skvrnám na bázi bílkovin, proti zápachu potu a pro praní sportovního oblečení. Látky jsou po vyprání měkké, snadno se žehlí, s dlouhotrvající svěží vůní.

Na bílé i barevné prádlo, sportovní oblečení, dětské oblečení, vše co vyžaduje speciální péči – jeden produkt pro všechny příležitosti! Účinné a bezpečné kapsle pro hygienické praní.

Co tyto kapsle na praní umí?

  • mají vysokou prací schopnost i při nízkých teplotách, což znamená, že pomáhají šetřit energii

  • pomáhají vyrovnat se s proteinovými skvrnami

  • díky přírodním kondicionérům poskytují tkanině měkkost a snadnější žehlení

  • eliminují nepříjemné pachy a díky vyváženému složení poskytují antibakteriální účinek

Čím jsou TianDe kapsle na praní výjimečné?

  • jsou vhodné pro všechny druhy tkanin: bavlnu, len, syntetické a směsové tkaniny.

  • všechny složky obsažené v pracích kapslích jsou biologicky rozložitelné. Neobsahují suroviny zakázané v produktech ekologického prádla, nehromadí se v půdě a vodě,  proto nepoškozují naši planetu a lidské zdraví.

 Bez fosfátů, chlóru a parabenů. Produkt je založen na moderních enzymech a dalších ekologicky šetrných složkách, které fungují na molekulární úrovni a účinně rozkládají a odstraňují bílkovinné a mastné kontaminanty.

Jak kapsle používat?

Vložte kapsli přímo do bubnu pračky, vložte oblečení do pračky. Filmový obal kapsle se rozpustí po několika minutách po zahájení praní.

Složení:

aniontové povrchově aktivní látky: ≥ 30 %; neiontové povrchově aktivní látky: 15 - < 30 %; enzymy; parfémy; konzervační činidla (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone); barviva (CI 19140, CI 42040).

Upozornění:

nedotýkejte se kapslí mokrýma rukama.

Skladování:

uchovávejte v těsně uzavřeném obalu při pokojové teplotě. Chraňte před vlhkostí a chraňte před přímým slunečním zářením.

Číslo šarže: viz obal.

Výrobce: Guangzhou Lisun International Commerce Development Co., Ltd., 102-211 (Building 3), No.230, South Avenue, Huangge Town, Nansha District, Guangzhou City, Čína

Dovozce: ASTI Group Ltd, 32 Jurmalas avenue, Riga, LV-1083, Lotyšsko, +37127030599.

UFI: 

 

Chceš vědět více?

Podívej se na zajímavou prezentaci nebo video:

 

 

 

Varování 

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Po manipulaci důkladně omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ:  Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno.  Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Skladujte na suchém místě. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními regionálními / národními mezinárodními předpisy. Obsahuje: kyselina dodecylbenzensulfonová; mastné alkoholy, C12 C18, ethoxylované; proteáza; reakční směs 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1)

Aktivní složky:

     Enzymy

Moderní enzym, přírodní enzym, který je vhodný pro odstraňování bílkovinných nečistot rostlinného i potravinářského původu (krev, zelená tráva, vaječné bílky, mléko, máslo). Enzymy vážou protein, který tvoří základ kontaminantů, v důsledku této interakce se tvoří molekuly, které se rychle rozpouštějí

    Neiontové povrchově aktivní látky

Biologicky odbouratelné povrchově aktivní látky, bezpečné pro tělo a životní prostředí 

    Aniontové povrchově aktivní látky

Aniontové povrchově aktivní látky zmírňují statické napětí a zanechávají tkaniny měkké a snadno žehlitelné. V kombinaci s enzymy pomáhají povrchově aktivní látky snáze oddělit nečistoty od látky

    Kondicionéry a antistatické prostředky

Kokosová kyselina, citrát sodný a další biologicky odbouratelné kondicionéry a antistatické látky snižují tvrdost vody, zajišťují měkkost tkaniny a snadnější žehlení

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Hmotnost: 0.5 kg
Produktová řada: EcoDeViva
Body: 15,9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program