Tablety do myčky s aktivním kyslíkem Oxi Hit, 35 ks x 8g Body: 12,5

Kód: 147801
Novinka
Značka: TianDe
628 Kč 17,94 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Dokonalé čisté nádobí. Umyjte nádobí šetrně k vašemu zdraví a životnímu prostředí!

Ekologické a účinné tablety Oxi Hit s aktivním kyslíkem odstraní i odolné skvrny z nádobí během krátkých mycích cyklů při nízké teplotě, zatímco chrání myčku před vodním kamenem. Díky jemnému mycímu prostředku a leštidlu dodají nádobí a příborům dokonalou čistotu a lesk. Tablety jsou biologicky odbouratelné, bezpečné pro životní prostředí. Část výtěžku z jejich prodeje jde na výsadbu jehličnatých stromů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablety do myčky s aktivním kyslíkem

Ekologické, bezpečné a účinné tablety Oxi Hit!

Inovativní koncentrované tablety na bázi aktivního kyslíku a enzymů odstraňují odolné skvrny z nádobí i v krátkém mycím cyklu (při nízké teplotě) a obsahují dezinfekční prostředek pro hygieničtější výsledky. Tablety chrání myčku před vodním kamenem, zatímco obsažené jemné mycí a oplachovací prostředky dodávají nádobí a příborům dokonalou čistotu a lesk.

Co kyslíkové tablety do myčky umí?

Základem produktu je aktivní kyslík, přírodní enzymy a další přírodní látky, které účinně odbourávají tuk, změkčují vodu a zabraňují opětovnému usazování nečistot. Tyto komponenty odstraňují odolné skvrny z nádobí i během krátkých (nízkoteplotních) mycích cyklů s bonusem navíc – úsporou energie. 

Obsahuje dezinfekční prostředky pro hygieničtější výsledky. A díky jemnému mycímu prostředku a leštidlu dodají tablety nádobí a příborům dokonalý lesk.

Čím jsou kyslíkové tablety výjimečné?

  • vyvážené složení pomáhá chránit myčku před usazováním vodního kamene a prodlužuje životnost zařízení.

  • výrobek se účastní ekologické kampaně! Část výtěžku z prodeje ekoproduktů jde na výsadbu jehličnatých stromů! 

Bez fosfátů, chlóru a parabenů - složky tablet jsou zcela biologicky odbouratelné a bezpečné, což znamená, že nepoškozují životní prostředí a lidské zdraví. Ideální pro mytí dětského nádobí.

Jak kyslíkové tablety používat?

Odstraňte obal a vložte 1 tabletu do přihrádky myčky nádobí.

Složení:

Obsahuje: ≥ 30 % uhličitan sodný, síran sodný, citronan sodný; ≥5 - <15 % bělicí činidla na bázi kyslíku; < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, TAED. Dále obsahuje: enzymy.

Číslo šarže: viz obal.

Výrobce: Guangzhou Lisun International Commerce Development Co., Ltd., 102-211 (Building 3), No.230, South Avenue, Huangge Town, Nansha District, Guangzhou City, Čína

Dovozce: ASTI Group Ltd, 32 Jurmalas avenue, Riga, LV-1083, Lotyšsko, +37127030599.

UFI: 

 

Chceš vědět více?

Podívej se na zajímavou prezentaci nebo video:

 300

 

 

Varování 

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ  OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte v suchu, při teplotách do 35 °C. Odstraňte  bsah/obal v souladu s místními, regionálním, národními a mezinárodními předpisy.

Aktivní složky:

     Enzymy

Moderní enzym, přírodní enzym, který je vhodný pro odstraňování bílkovinných nečistot rostlinného i potravinářského původu (krev, zelená tráva, vaječné bílky, mléko, máslo). Enzymy vážou protein, který tvoří základ kontaminantů, v důsledku této interakce se tvoří molekuly, které se rychle rozpouštějí

    Neiontové povrchově aktivní látky

Biologicky odbouratelné povrchově aktivní látky, bezpečné pro tělo a životní prostředí 

    TAED

TAED (tetraacetylethylendiamin) je skutečný aktivátor čistoty. Spolu s perkarbonátem (aktivuje jeho působení) dezinfikuje a zajišťuje čištění i při nízkých teplotách

    Uhličitan sodný

Uhličitan sodný neboli soda je anorganická látka, která rozpouští mastnotu, změkčuje vodu a dezinfikuje 

 

    Aktivní kyslík

Je to také peruhličitan sodný. Při interakci s vodou uvolňuje stejný aktivní kyslík, který oxiduje organické sloučeniny nahromaděné v místech kontaminace, a přecházejí do vodného roztoku. Ničí skvrny a má dezinfekční vlastnosti

    Citrát sodný

Biologicky odbouratelná složka určená k odstranění tvrdosti vody

    Polyakrylát sodný

Zabraňuje opětovnému usazování nečistot

    Etidronát tetrasodný

Složka, která změkčuje vodu a snižuje pěnění 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Hmotnost: 0.35 kg
Produktová řada: EcoDeViva
Body: 12,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program