Charitativní kalendář 2021 pro Autis centrum Body: 0,0

Kód: KAL 2021
300 Kč 300 Kč / 1 ks
Očekáváme
Položka byla vyprodána…

Pomozte s námi lidem a rodinám s autismem!

Osvědčené recepty od kulinářských celebrit a účastníků Mastr Chefa Pepy Nemravy a Viki Hrazdíkové. Kalendář plný nápadů a chutných jídel, který pomáhá. Zakoupením charitativního kalendáře od neziskové organizace Autis centrum o.p.s. v Českých Budějovicích přispějete na vybavení nového stacionáře pro dospívající a dospělé pacienty s autismem. Vykouzlíte úsměv na nejedné tváři! 

Máte rádi dárky, rádi obdarováváte? Tímto kalendářem budete mít hned dárky 3. Dárek pro vaše blízké, velký dar pro lidi, kteří potřebují pomoc a ten třetí? Ten je pro Vás❣️  Budete mít příjemný pocit z obdarovávání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte s námi lidem a rodinám s autismem!

Mnoho z vás se s tímto problémem možná samo potýká. Výchova dětí s autismem je velice náročná, vyžaduje trpělivost, empatii a také pochopení okolního světa, kterého se ne vždy dostane. Proto maminky dětí s autismem před několika lety, založily neziskovou organizaci Autis centrum o.p.s. v Českých Budějovicích. Snaží se nejen rozšířit povědomí o této nemoci, ale také zajistit chybějící sociální péči a školské zařízení pro tyto děti. Organizace podporuje také dospívající a dospělé jedince s autismem. Charitativní kalendář pro nadcházející rok 2021 vydala, aby získala peníze na vybavení nového stacionáře právě pro tyto klienty. Jelikož se všichni, díky pandemii, potýkáme s nelehkou dobou, bylo TianDe osloveno ke spolupráci s prodejem tohoto kalendáře.

Najdeme v něm spousty osvědčených receptů od kulinářských celebrit, účastníků Mastr Chefa Pepy Nemravy a Viky Hrazdíkové. Zakoupením tohoto kalendáře přispějete na zmiňované vybavení nového stacionáře pro dospívající a dospělé pacienty s autismem. 

Zapojte se, prosím, s námi do této akce. Vykouzlíte tím úsměv na nejedné tváři!

Rozměry: 30 x 24 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Katalogy a brožury
Hmotnost: 0.3 kg
Body: 0,0
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: