Slaviton, Orthophyt a Tekutá náplast (video)

Elena radí "Slaviton, Orthophyt a Tekutá náplast"

Fytogel Slaviton - díky svému unikátnímu složení, pomáhá nejen při pocitu těžkých nohou, je vhodný pro lidi s oslabeným žilním systémem. Obsahuje unikátní látky, které posilují elasticitu stěn malých cév, zlepšují průchodnost kapilár, má protizánětlivé účinky, urychluje vstřebávání otoků, zabraňuje vzniku trombózy. Zlepšuje krevní oběh v dolních končetinách, zabraňuje vzniku krevních sraženin. Má výrazné antiseptické a hojivé vlastnosti. Slaviton není pouze unikátním gelem pro Vaše nohy, ale pomůžete ho používat i při hemeroidech, nespavosti, migrénách, dýchacích potížích, bércových vředech, spáleninách od sluníčka, po bodnutí hmyzem. Slaviton můžete používat všude tam, kde máte bolest a zánět, může být používán i v těhotenství.

Masážní gel Orthophyt - skvělý pro uvolnění napětí, při bolestech kloubů, svalů a zad, nejen u sportovců! Zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek, změkčuje zjizvenou tkáň, urychluje hojení, podporuje krevní oběh, uvolňuje křeče a svalové spamy. Speciální gelová konzistence toho gelu - umožňuje účinným látkám, rychle pronikat do hlubších vrstev tkáně a dostat se  na postižené místo v krátkém časovém období. Orthophyt nevysušuje pokožku ani při dlouhodobém užívání. Nedoporučuje se používat při zánětech, protože má hřejivý efekt.

Tělový krém Tekutá náplastse ideálně hodí jak pro milovníky aktivního životního stylu, tak i pro ty, kdo před posilovnou dává přednost gauči. Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek. Je vhodný při velké fyzické zátěži, kdy je pohybový systém vystaven dlouhé a náročné aktivitě, například tréninkům v posilovně. Použití krému před tréninkem, pomůže eliminovat diskomfort v oblasti kloubů, který vzniká po namáhavém cvičení. Pro osoby s nedostatkem pohybu, zahřívací efekt kompenzuje svalům a kloubům nedostatek pohybu. Působí regeneračně, má na klouby blahodárný a protizánětlivý účinek, eliminuje pocit ztuhlosti. Díky přírodním efektivním složkám, Vám krém Tekutá náplast daruje sebejistý pohyb a pomůže zbavit se pocitu diskomfortu.

Affiliate program