Ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou 1 pár vel. 22 cm Body: 7,7

Kód: 30130/02
325 Kč 162,50 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Úleva pro unavené, studené a potící se nohy! Turmalín pomáhá ulevit unaveným nohám, funguje jako prevence městnání krve v nohách, normalizuje pocení. Při použití výrobku pocítíte příjemné, postupně se zintenzivňující teplo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponožky s bodovou aplikací turmalínu

Velikost: 22 -  EU 35-36, cca 21-23 cm

Nožky pěkně v suchu a bez bolesti

Turmalín pomáhá ulevit unaveným nohám, funguje jako prevence městnání krve v nohách, normalizuje pocení. Poskytuje statickou masáž nohou, pomáhá při stavech po zlomeninách a podvrtnutích. Má celkově posilující účinek na organismus. Ponožky obsahují 80% bavlny.

Turmalín - co to je?

Turmalín je jediným minerálem na Zemi, který má trvalé magnetické pole. Turmalíny se používají ve východní medicíně jako tlumiče bolestí. Turmalín je název z indického tura-malí, „pokrytý prachem“. Je piezoelektrický a přitahuje tak mimo jiné i částečky prachu a popela. Indové znali turmalíny z Hindukúše a Srílanky. Ve světě se vyskytují největší naleziště turmalínů v Africe, Afghánistánu, Brazílii, Kanadě, na Madagaskaru, v Mexiku, USA a na Srí Lance.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Lidská krev obsahuje želeno (přibližně 4,2 gramů), a proto vzájemné působení turmalínu a lidského těla funguje na elektromagnetické úrovni. Výsledkem je zlepšení krevního oběhu a metabolických procesů (v oblasti působení). Turmalín se od těla zahřívá, přičemž vydává infračervené záření a vyvolává molekulární vibrace. Při použití výrobků s bodovou turmalínovou vrstvou pocítíte příjemné, postupně se zintenzivňující teplo. 

V jakých případech tedy nosit ponožky s turmalínem?

  • pokud vedete málo pohyblivý životní styl
  • pokud máte sedavé zaměstnání, které způsobuje zhoršení krevního oběhu v oblasti dolních končetin
  • pokud trpíte pocitem studených nohou
  • pokud pociťujete únavu nohou
  • pokud se vám potí nohy 

Jak se ponožky s turmalínem používají?

Turmalínové ponožky se doporučuje nosit večer. Měli byste začít s 10-15 minutami denně, postupně prodlužovat dobu nošení na 8-10 hodin (třeba i přes noc). Ponožky je třeba oblékat turmalínovými "tečkami" směrem dovnitř!

Jak se ponožky s turmalínem perou?

Perte ručně při teplotě 30°C, používejte tekuté prací prostředky. Nenechávejte schnout na přímém slunci, nežehlete a neodstřeďujte ve ždímačce.

Jaké jsou kontraindikace?

Produkty s turmalínem se nedoporučují  používat v následujících případech: zvýšená tělesná teplota, onkologická onemocnění, křečové žíly nebo poškozená pokožka v místě aplikace. Produkt se nedoporučuje osobám s kovovými implantáty v těle, včetně kardiostimulátoru. Lidé se zvýšenou funkcí štítné žlázy by se měli poradit s lékařem.

Chceš vědět více?

Prohlédni prezentaci o produktech s turmalínem nebo se podívej na krátké video:

prezentace výrobky s turmalínem TianDe

Aktivní složky:

Turmalin

Turmalín

Turmalínový prášek se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.073 kg
Problémy a potřeby: Pocení, Těžké nohy, Zápach nohou
Produktová řada: Turmalín
Body: 7,7
? Zdravotnický prostředek: I. třídy

Elena radí - Ponožky s turmalínem

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Výrobky s bodovou turmalínovou vrstvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program