Krční pás s bodovou turmalínovou vrstvou 1 ks Body: 14,9

Kód: 30127
625 Kč 625 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Napomáhá snížení napětí v oblasti krční páteře a mezilopatkových prostor. Při použití výrobku pocítíte příjemné, postupně se zintenzivňující teplo, které vám pomůže se uvolnit a obnovit vlastní síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krční pás s turmalínem

Volnost a pohodlí v každém pohybu!

Turmalín vytváří nízkofrekvenční magnetické pole, vyzařuje dlouhovlnné infračervené paprsky a anionty, díky nimž vzniká hloubkový tepelný účinek.

Přispívá ke snížení napětí v oblasti krční páteře a mezi lopatkami. Pomáhá zmírnit pocit únavy, urychluje adaptaci v případě častých přejezdů a přeletů. Pomáhá při přetížení šíjových svalů např. u profesionálních řidičů, cyklistů apod.

Turmalín - co to je?

Turmalín je jediným minerálem na Zemi, který má trvalé magnetické pole. Turmalíny se označují ve východní medicíně jako tlumiče bolestí. Turmalín je název z indického tura-malí, „pokrytý prachem“. Je piezoelektrický a přitahuje tak mimo jiné i částečky prachu a popela. Indové znali turmalíny z Hindukúše a Srílanky. Ve světě se vyskytují největší naleziště turmalínů v Africe, Afghánistánu, Brazílii, Kanadě, na Madagaskaru, v Mexiku, USA a na Srí Lance.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Lidská krev obsahuje želeno (přibližně 4,2 gramů), a proto má jako celek elektromagnetické pole. A při interakci turmalínu s pokožkou, dochází k mikroproudění, které zvyšuje látkovou výměnu v buňkách. Při použití výrobků s bodovou turmalínovou vrstvou pocítíte příjemné, postupně se zintenzivňující teplo. 

Co krční turmalínový pás umí?

  • napomáhá snížit napětí a navrací pocit komfortu
  • pomáhá při bolestech krční páteře
  • zlepšuje stav při únavě
  • odlehčuje krční páteři při cestování autem a letadlem
  • napomáhá rychlému rozehřátí tkání.

Jak se turmalínový pás používá?

Na krk přiložte vlhký ubrousek, na který upevníte návlek. Po 15-20 minutách začnete cítit teplo. Můžete používat 1-3 krát denně po dobu 1-3 hodin. Doporučené trvání kúry - 3 měsíce. Po měsíční přestávce je možné kúru zopakovat za dodržování stejného režimu působení.

Tip: Výrobky obsahující turmalín je zpočátku možno nosit jen několik minut a postupně zvyšovat dobu použití.

Co tě může překvapit?

Upozorňujeme, že v místě aplikace návleku může docházet ke vzniku zarudnutí a pocitu pálení. Jedná se o normální reakci, která vymizí po 3-4 hodinách po odstranění návleku.

Jaké jsou kontraindikace?

Nedoporučuje se používat výrobky s turmalínovou bodovou vrstvou při zvýšené teplotě, onkologických onemocněních, křečových žilách nebo poškození kůže v místech, která jsou vystavena působení pásu. Používání se nedoporučuje osobám majícím v těle kovové implantáty, včetně kardiostimulátoru. Lidé se zvýšenou funkcí štítné žlázy by se měli poradit s lékařem.

Chceš vědět více?

Prohlédni prezentaci o produktech s turmalínem:

prezentace výrobky s turmalínem TianDe
 
 

 

 

 Aktivní složky:

 
Turmalin

Turmalín

Turmalínový prášek se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a vitalita
Hmotnost: 0.044 kg
Problémy a potřeby: Bolest zad
Produktová řada: Turmalín
Body: 14,9
? Zdravotnický prostředek: I. třídy

Webinář produktové lektorky Eleny Jesíčkové na téma Produkty s bodovou turmalínovou vrstvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program