Cordyceps

Housenice čínská neboli Cordyceps sinensis je druh houby parazitující na larvách hmyzu. Roste v Tibetu, Nepálu a Bhútánu v nadmořských výškách přes 3000 metrů. Cordyceps se pro své léčivé účinky používá více jak 2000 let v tradiční čínské medicíně, a to pro celkové posílení organismu a zpomalení stárnutí. Houba byla v minulosti natolik vzácná a ceněná, že se užívala pouze v císařském paláci.

Cordyceps-housenice-cinskaHousenice čínská po dlouhá tisíciletí pomáhala východním kráskám v péči o jejich krásu. Koriguje funkci jater a procesy látkové výměny, zlepšuje krevní oběh v kůži a dodává jí nutriční a hojivé složky. Bohaté složení účinných látek této houby je skvělou výživou pro pokožku, vlasy a nehty.

Výtažek z cordycepsu má silné antioxidační účinky, chrání buňky před poškozením a zabraňuje předčasnému stárnutí. Zvlhčuje a zvláčňuje pokožku, zlepšuje její vzhled.

Doplňky stravy Šousin a Pjaoljan s obsahem této houby jsou vhodné při únavě a ve stresujících obdobích. Posilují totiž nejen fyzickou, ale i psychickou kondici a napomáhá celkově regeneraci organismu. Navíc získáte silné vlasy, krásné nehty a zářivou pleť.

Výtažky z cordycepsu jsou obsaženy také v produktové řadě péče o pleť Tibetan Herbs a v krémech řady PhytoCode.

Affiliate program