Přidali jsme další výhodné balíčky s DÁRKEM! Najdete v kategorií AKCE.

Bolest kyčle

V počátečním stádiu onemocnění nás kyčel bolí pouze při zátěži. Bolest vystřeluje do oblasti třísel, bederní části páteře i do kolenního kloubu. Postupem času se však příznaky zhoršují a bolí nás i obyčejné vstávání z postele, chůze venku nebo do schodů, o běhu ani nemluvě.

CO MŮŽE POMOCI PROTI BOLESTI KYČLE?

  • redukce váhy
  • kvalitní ortopedická obuv
  • nenáročné fyzické aktivity, např. plavání jemné cvičení, protahování
  • vyvarovat se příliš dlouhému stání nesedat si s nohou přes nohu

JAK NA TO?

Kyčel je jedním z největších kloubů nesoucích hmotnost těla, a proto jsou bolesti kyčlí tak běžné. Pokud je bolest v oblasti kyčle způsobena poraněním svalů nebo šlach, případně souvisejícím zánětem šlach, mohou pomoci snížit otok a utišit bolest fytogely a bylinné tělové náplasti. Akutní bolestivé stavy chtějí klid.

Mezi závažnější příčiny bolesti kyčle patří například osteoartróza, zlomeniny kostí, zranění, zánět tekutinou naplněných váčků mezi kostmi v oblasti kyčle (bursitida). Ve všech těchto případech musíte vyhledat odbornou pomoc lékaře a produkty TianDe pak můžete používat jako doplňkovou léčbu.

PRVNÍCH 14 DNŮ

Ráno používejte bylinné náplasti WUTONG (kód 30118):

Proti bolesti ve svalech i kloubech, zmírňuje otoky a působí protizánětlivě.

Účinné látky se dostávají tam kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

Večer používejte bylinné náplasti JIAN KANG (kód 30117):

Proti bolesti kloubů a zánětu šlach, při chronických obtížích a vleklých bolestech.

Náplasti jsou nasáklé aktivním roztokem z rostlinných extraktů.

Před použitím náplastí pokožku pečlivě očistěte nejlépe přípravkem s lihem (např. Alpou). Náplast pak nalepte (pozice střídejte). Po 8 hodinách je vhodné fytonáplast odstranit a pokožku opět očistit. Náplasti je možno používat každý den po dobu 14-ti dnů. Náplasti nejsou vhodné pro těhotné ženy. Náplast nelepte na otevřené rány nebo zanícenou kůži.

DALŠÍ 4 TÝDNY

Masírujte bolestivá místa tělovým krémem Tekutá náplast (kód 34413) 2x denně. Krouživými pohyby vtírejte masážní gel - krém na problematické části těla do úplného vstřebání. Speciální složení krému umožňuje rychlé vstřebávání všech účinných složek přípravku.

Po 4-týdenní kúře udělejte 2 týdny pauzu.

3. MĚSÍC

Po dvoutýdenní pauze začněte opět používat Tělový krém Tekutá náplast (kód 34413). Masírujte bolestivá místa 2x denně dlouhodobě. Díky obsahu aktivních složek má silný zahřívací účinek, který zlepšuje přísun krve ke kloubům.

SOUČASNĚ OD PRVNÍHO DNE KÚRY

Po dobu 1 měsíce užívejte Funkční komplex "Citrokalcevit" (kód 113004) - pomáhá normalizovat hladinu vápníku v těle, navíc zajišťuje potřebu nejdůležitějších vitamínů pro organismus člověka. Mladiství a dospělí užívají 4 tablety denně. Užívejte Funkční komplex "Shousin" (kód 113009). Jedná se o silný antioxidační komplex, který prodlužuje mládí a dodává čilost a energii, zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu života. Obsahuje ty nejsilnější antioxidanty, komplex vitamínů a minerálů. Dospělí užívají 1 kapsli denně při jídle. Doba užívání 3-4 týdny. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

V případě otoků je možné použít Detoxikační náplast Master Herb (kód 41314). Náplast připravte nalepením malého sáčku hladkou stranou na lepící část a poté přilepte na bolestivé místo. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Poté obklad opatrně sejměte, pokožku umyjte vodou a mýdlem, použitou detoxikační náplast zlikvidujte. Použijte minimálně 10-ti denní kúru. Poté můžete používat náplasti Wutong a Jian Kang.

Affiliate program