Doprava GLS PickUp jen 59,- Kč, nad 1500,- doprava ZDARMA!

S TianDe je úklid jednoduchý a ekologický!

Úklid – to je každodenní proces. I když nejsme puntičkáři, skoro každý den je potřeba někde něco očistit, utřít, omýt, někde setřít prach, někde vytřít. Výsledek není vždy ideální a s úklidem často strávíme více času, než jsme plánovali.

Abychom si ulehčili domácí úklid a ušetřili naše síly a čas, TianDe pro nás připravilo celou řadu „pomocnic“. Utěrky Master Class účinně čistí dokonce i bez použití speciálních čisticích prostředků a šetří tak nejen tyto prostředky, ale i rodinný rozpočet. Úklid se s nimi stává jednoduše ekologickým.

utěrky na úklid TianDe

Utěrky Master Class – moderní přístup k úklidu

Čistota a lesk bez námahy a skvrn, účinné dokonce i bez speciálních čisticích prostředků. Utěrky Master Class jsou moderním přístupem k ekologickému úklidu a čistotě domova. Každý z výrobků má své vlastní unikátní vlastnosti a použití, spojuje je však účinnost a skvělé výsledky.

Čím jsou specifické utěrky z mikrovlákna TianDe? Jejich hlavní výhodou je jejich speciální tkaní. Nejjemnější vlákna umožňují proniknout do nejmenších mezer a vyčistit je. Utěrky z mikrovlákna také jemně leští povrch, aniž by po sobě zanechávaly prachové částice, a dokonale absorbují vlhkost. Tyto utěrky jsou velmi hustě tkané a jsou ideální pro čištění nasucho i namokro. Další důležitou výhodou je jejich dlouhá trvanlivost.

Správná volba čisticích utěrek je tedy zárukou čistoty a lesku bez námahy a skvrn. Představujeme vám tři výrobky ze supermikrovlákna: utěrku-skraber na úklid „2v1“, PROFI utěrku na komplexní čištění a Expres utěrku na čištění skla. 

PROFI UTĚRKA NA KOMPLEXNÍ ČIŠTĚNÍ od TianDe 

PROFI utěrka na komplexní čištění z mikrovlákna vám pomůže uklidit jakýkoliv povrch, který vám přijde pod ruku. Například stoly, skříně, knihy, obrazy… Utěrka je vhodná jak na čalouněný nábytek, tak i na umělohmotné, nerezové a lesklé povrchy. Ochrání váš domov před nečistotami, prachem, skvrnami a zbytky vlhkosti. Můžete utěrku použít dokonce i při úklidu vašeho auta – kdekoliv si jen budete přát.

PROFI utěrka má řadu předností:

  • je možné ji použít suchou nebo navlhčenou
  • funguje i bez dodatečných čisticích prostředků
  • jemně odstraňuje nečistoty z povrchů bez toho, aby je poškozovala.

Jediná utěrka zajistí, že váš domov bude zářit a úklid nebude vyčerpávající. 

zena_lestici_zrcadlo_uterkou_tiande_1

EXPRES UTĚRKA NA ČIŠTĚNÍ SKLA

Hodí se doma i v autě

Každá hospodyňka ví, že mytí oken, zrcadel nebo třeba skleněného nádobí je dlouhotrvající proces. Hledáme jakékoliv způsoby, jak odstranit z povrchů šmouhy, skvrny, fleky a nečistoty, protože na takových površích jsou zvláště dobře vidět.

Samozřejmě existuje velké množství „vychytávek“ a lidových rad. Někteří například přidávají do vody čpavek, což může vést ke spazmům dýchacích cest, jiní používají při čištění papír, který může viditelně poškodit otíraný povrch.

Umýt okna jednoduše, čistě a ekologicky vám pomůže Expres utěrka na čištění skla od TianDe. A to dokonce bez speciálních mycích prostředků! Výrobek z mikrovlákna výborně absorbuje vlhkost a na povrchu nezanechává šmouhy ani chloupky.

Expres utěrka se výborně hodí pro jakékoliv skleněné a křišťálové výrobky a samozřejmě i okna. Ještě jednu utěrku si můžete pořídit do svého auta a v potřebnou chvíli očistit autoskla a zrcátka.

Samotnou utěrku jednoduše umyjete ve vodě, proto je její použití bezproblémové. Největší předností této utěrky je, že nepoužíváte žádné saponáty ani jiné čistící prostředky, takže utěrka spadá do kategorie ekologicky čistících prostředků.

uterka_z_mikrovlakna_tiande_2v1_1

UTĚRKA-SKRABER „2v1“

Utěrka-skraber Master Class je duem pro jednoduchý úklid celého domu: je oboustrannou, univerzální, účinnou a pracovitou pomocnicí v domácnosti.

Jedná se o polyfunkční výrobek – utěrka vám pomůže jak při úklidu kuchyně, tak i při úklidu obývacího pokoje a koupelny. Zvládne jednoduše odstranit prach, nečistoty i mastné skvrny. Příjemným bonusem je, že po sobě nezanechá žádné fleky.

Oboustranná utěrka TianDe z mikrovlákna:

  • jemná strana zbaví jakýkoliv povrch nečistot, prachu i mastnot
  • skraber s pevným a pružným povrchem na straně druhé zároveň odstraní i ty nejodolnější nečistoty

Utěrka je oboustranná, každá ze stran má jinou texturu. Jemná strana z mikrovlákna je určena pro čištění jakýchkoliv povrchů: pro celkový úklid prachu, nečistot, nábytku, stěn, elektroniky, dveří i okenních parapetů. Potřebujete-li se zbavit zvláště odolných nečistot, použijte hrubou stranu utěrky (skraber). Skraber kombinuje savou vrstvu s tvrdými, ale pružnými „žebry“, která čistí odolné nečistoty, a přitom nepoškrábou čištěný povrch; nečistoty se zachytávají na utěrce. Vypořádá se dokonce i s obzvláště odolnými nečistotami.

Jděte na úklid ekologicky a chytře. Šetřete své síly i rodinný rozpočet s profesionálními utěrkami z mikrovlákna TianDe. A ušetřený čas můžete věnovat například péči o sebe. 

 

Affiliate program