DÁREK Levandulová náplast na nohy 2 ks Body: 0,0

Kód: DAREK 41328
137 Kč –99 %
master herb лаванда
137 Kč –99 % 1 Kč 0,50 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

DÁREK NELZE KOUPIT SAMOSTATNĚ

Levandulová náplast na nohy od TianDe, působí na akupunkturní body umístěné na chodidle, které pomáhají očistit organismus, aktivně vylučuje toxiny a škodlivé látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandulová náplast na nohy

Vaše tajemství lehkosti: dostaňte ze sebe toxiny

Cítíte se unavená hned po probuzení nebo se během dne rychle unavíte? Vypadá to, že příznaky nachlazení a alergie jsou stále častější? Zhoršil se stav vaší pokožky a vlasů? Těžkost celého těla, slabost, únava, ztráta chuti k jídlu, podrážděnost - to je jen část příznaků intoxikace. Vaše tělo potřebuje očistu.

Proč používat detoxikační náplasti TianDe?

Levandulová náplast na nohy od TianDe je kombinací staletých čínských tradic a moderního výzkumu. Kůže je jedním z největších detoxikačních orgánů, má přes 3,5 milionů potních žláz. Chodidla představují jednu z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla, protože na pokožce chodidel je asi 0,5 milionů potních žláz. Navíc z pohledu Tradiční čínské medicíny jsou na chodidlech soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů a více než 60 aktivních bodů. 

Co umí aktivní složky náplastí?

  • působí na akupunkturní body umístěny na chodidle, které pomáhají očistit organismus
  • aktivní proces vylučování toxinů a škodlivých látek
  • pomáhají zmírnit pocit napětí, únavy a diskomfortu a zbavit pocitu "těžkých nohou"

Jaké jsou výsledky detoxikace?

Složení náplastí je posíleno turmalínem, který zlepšuje tok lymfy a urychluje proces čištění organismu. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu pro funkci všech orgánů. Výsledkem pravidelného a komplexního "čištění" je zlepšení celkové nálady, vnitřní lehkost i vnější krása.

Jak ještě napomoci detoxikaci?

Jak aplikovat detoxikační náplasti TianDe?

Přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě. Aby náplast byla maximálně účinná je vhodné provést koupel nohou s přídavkem bylinné soli - cca 15 minut. Nohy by měly být ponořené včetně lýtek - zrychluje se tok lymfy.

Poté nohy důkladně osušte. Používejte během spánku po dobu 6-8 hodin. Odstraňte papír, lepivou stranou nalepte náplast na čistá chodidla a pevně přitlačte. Ráno odstraňte náplast a opláchněte nohy vodou. Spotřebujte ihned po otevření.

Co tě může překvapit?

Víte, že během detoxikace může nastat stav nazvaný „léčebná krize“? Symptomy mohou být různé: např. příznaky nachlazení a chřipky, mírné bolesti, zhoršení stavu pleti, úbytek energie. Tento jev je pouze přechodný. Aby se předešlo možným důsledkům a detoxikace probíhala bez zbytečného stresu pro náš organismus, doporučuje se „celkové čištění“ těla provádět dvakrát ročně.

Chceš vědět více?

Podívej se na prezentaci:

levandulová náplast

Aktivní složky: 

Chitin

Chitin

Účinný sorbent přírodního původu, který absorbuje toxiny, odpadní látky a soli těžkých kovů.

 

Turmalin

Turmalín

Turmalínový prášek se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

 

Bambusovy ocet

Bambusový ocet

Díky své vysoké penetrační a absorpční schopnosti pomáhá zbavit organismus škodlivých látek a toxinů a má antibikrobiální účinek.

 

Dextrin

Dextrin

Polysacharid získaný tepelným zpracováním bramborového nebo kukuřičného škrobu. Má vysokou absorpční schopnost. Dextriny se používají k vázání a odstraňování těžkých kovů a toxinů z organismu.

 

Chitosan

Chitosan

Polysacharid, derivát chitinu. Jako přírodní sorbent dokáže vázat a odstraňovat toxiny a těžké kovy.

 

Levandule

Levandule

Výtažek z levandule napomáhá prokrvení pokožky, má celkové blahodárné účinky na organismus a zlepšuje kvalitu spánku.

 

Vitamín C

Vitamín C

Regeneruje organismus, výborně stimuluje imunitu, snižuje frekvenci onemocnění, má pozitivní vliv na zdraví a mládí buněk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Za objednávku nad 1500,-
Hmotnost: 0.023 kg
Body: 0,0
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program