Pánská vložka Tajemství císařských komnat 1 ks Body: 2,0

Kód: 60148
79 Kč 79 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2020

Fytokompozice ze speciálně vybraných bylin čínské medicíny přispívá k obnově mužné síly, podporuje udržení příznivé mikroflóry a zachování komfortu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánská vložka ,,Tajemství císařských komnat" - hygiena, energie a  prevence problémů s prostatou

Má pozitivní vliv na ,,Druhé srdce muže"

TianDe spojila tajemství tradiční orientální medicíny s moderním vědeckým vývojem a vytvořila účinný hygienický nástroj, který muži umožní vyzdvihnout jejich ducha i tělo. Císařská síla a síla bylin je nyní k dispozici každému muži!

Pánská vložka ,,tajemství císařských komnat" je účinným hygienickým produktem s bylinnými phytoncidy - biologicky aktivními látkami rostlin, které brání růstu a vývoji bakterií.

Vložka pro muže ,,tajemství císařských komnat" obsahuje:

  • Kořen šišáku bajkalského - silný přírodní stimulant
  • Jádra broskví - přispívají k obnově hormonální rovnováhy a má pozitivní vliv na prostatu
  • Kořen kozince - bývá přezdíván ,,bylina věčného života", podporuje dlouhověkost a mužnou sílu
  • Lýkovec - má antibakteriální účinky 
  • Smldinec - pomáhá obnovit mužské pohlavní funkce
  • Rebarbora - přispívá ke zvýšení potence
  • Slupka červeného vína - má antimikrobiální vlastnosti
  • Pyrrosia - pozitivně ovlivňuje genitourinální soustavu
  • Kafr - má silný antibakteriální účinek

POUŽITÍ: Průběžně od 1 do 3 měsíců. 1 vložka může být použita, až na 24 hodin. Měla by být použitá okamžitě po otevření balení.

 

AKTIVNÍ SLOŽKY:

Kafr Kafr

Aktivuje metabolické procesy v pokožce, zlepšuje přenos účinných látek.

Réva vinná Réva vinná

Slupka červeného vína obsahuje velmi silný antioxidant resveratrol, který bývá nazýván "fontánou mládí", protože má schopnost prodloužit život. Kromě toho má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti a může zlepšovat činnost mitochondrií, které jsou základními energetickými centry každé buňky v organismu.

Kozinec Kozinec

Kořen kozince je bylinou dlouhověkosti a mužné síly. Kozinci je připisována schopnost prodloužit lidský život, udržovat a podporovat fyzickou i mentální aktivitu.

Rebarbora Rebarbora

Kořen rebarbory obsahuje množství prospěšných látek, které udržují tonus organismu a oddalují proces stárnutí. Napomáhá zlepšení potence.

Chlorhexidin Chlorhexidin

Chlorhexidin je univerzální baktericidní prostředek se širokým spektrem účinků. Je účinný při boji s většinou známých bakterií. Kromě toho je preparát účinný v boji proti mnoha kvasinkám a některým virům.

Pyrrosia Pyrrosia

Pyrrosia má pozitivní vliv na genitourinární systém. Tato rostlina je uznána i oficiálním lékařstvím. Pyrrosia pomáhá při infekčních onemocněních močových cest, močových kamenech, komplikacích a bolestivém močení.

Smldinec Smldinec

Hlavními účinnými látkami smldince jsou steroidní glukosidy, které mají schopnost vázat cholesterol a napomáhat jeho vylučování. Chemické složení rostliny také zahrnuje škrob a lipoidy. Smldinec je velmi účinný při narušení pohlavních funkcí u mužů, posiluje imunitní systém.

Lýkovec Lýkovec

Pupeny lýkovce mají antibakteriální účinky. Lýkovec bývá také nazýván vlčím lýkem. Pupeny lýkovce mají silné antibakteriální účinky.

Šišák bajkalský Šišák bajkalský

Kořen šišáku bajkalského je silným přírodním stimulantem. Má pozitivní vliv na cévy. Flavonoid bajkalin obsažený v šišáku má močopudné účinky a zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím. Pozitivně ovlivňuje činnost močového měchýře a močových cest.

Jádra broskví Jádra broskví

Jádra broskví napomáhají zlepšení hormonální hladiny a mají pozitivní vliv na prostatu. Obsahují mnoho vitamínů (РР, В17) a minerálních látek (železo, fosfor, draslík, sodík, hořčík a vápník).

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a vitalita
Produktová řada: The Secrets of the Emperors Private Quarters
Body: 2,0

Produktový webinář lektorky Eleny Jesíčkové na téma Vložka pro muže Tajemství císařských komnat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: