Přidali jsme další výhodné balíčky s DÁRKEM! Najdete v kategorií AKCE.

Vrásky - když krém nestačí

Čtyřicítka je zlomový věk, kdy se pozná, jak jste jsme se o svou pleť starali. S přibývajícím věkem se naše kůže stává slabší a v důsledku úbytku kolagenních vláken také méně elastickou. Je tak méně odolnou vůči vnějším vlivům a zranitelnější.

Pokud je vám dvacet, vystačíte si s hydratačním pleťovým krémem. Postupem času však sami začnete vidět, že pleti něco chybí. U někoho to je ve třiceti, někdo změny pocítí ještě dříve. V ten moment je důležité na nic nečekat a zařadit do každodenního rituálu použití pleťového séra

"Ve věku 40 let je obsah kolagenu v pokožce zhruba o 40% nižší než ve 20 letech. Zároveň se mění kvalita kolagenu: ztrácí schopnost shromažďovat tekutiny, stává se méně pružným a elastickým."

Příznaky stárnutí sice nezastavíte, ale můžete je zpomalit! Jakmile se na tváři začnou objevovat jemné i hlubší mimické vrásky, nepravidelná struktura povrchu pleti nebo změny pigmentace, je důležité zaměřit se na důkladnou péči s cílem navrátit pleti její mladistvý vzhled.

Nadstandardní péče?

Pleťová séra obsahují až 10x vyšší koncentraci aktivních látek, než najdeme v pleťových krémech. Kromě toho vstřebávání aktivních složek pleťových sér do hlubokých vrstev pokožky je mnohem snazší.

Abyste ale na pleti viděla rozdíl, je nutné používat séra pravidelně. Zejména u sér, které obsahují peptidy (zásadní omlazující složka - která působí i na vrásky hluboké) je nutná skutečná pravidelnost.

Dalším zásadním krokem, aby sérum fungovalo, je správná příprava pleti. Pleť musí být před použitím vždy odlíčená a ztonizovaná pleťovou vodou, až teprve potom naneste pár kapek séra a vklepejte či vmasírujte do pleti. Následně to vše uzavřete pleťovým krémem.

Zásadní rozdíl mezi krémem a sérem je ten, že krém působí převážně na povrchu pleti (stejně jako například pleťové masky), a není tedy schopný aktivně měnit stav pleti, už jen z toho důvodu, že jeho molekuly z většiny neproniknou až tam, kde je změna možná. Nicméně je důležité krém používat, protože právě on nám uzamkne účinné látky v pleti a dodá jí potřebnou hydrataci, navíc má také ochranou funkci.

Náš tip: nejlépe uděláte, pokud předem odstraníte pomocí peelingu odumřelé zrohovatělé buňky. Vaše pleť omládne!

multipeptidové pleťové sérum

Alternativa chirurgického zákroku?

Použitím sér a pleťových masek určitě nejsou vaše možnosti vyčerpány. Dříve ale než začnete uvažovat o invazivních zásazích rukou chirurga, máte ještě k dispozici širokou škálu produktů, které pomohou zachovat pleti mladistvý vzhled.

Mezoroller

Jedná se vlastně o masážní váleček s mikrojehličkami o délce 0,5mm, tloušťka mikrojehel odpovídá síle lidského vlasu. Jehličky vytváří v pleti nepatrné ranky, které zahájí proces hojení, a tím působí na zvýšenou tvorbu kolagenu. Použití mezorolleru navíc usnadňuje pronikání aktivních složek kosmetických přípravků přes epidermální bariéru. To znamená, že mezoroller zvyšuje účinnost krémů a sér až na 90%. Účinek použití mezorolleru je srovnatelný s výsledky ošetření v salonu.

 1. zmírňuje hloubku stávajících vrásek a zpomaluje vznik nových
 2. zvyšuje tonus a pružnost pokožky
 3. zmírňuje projevy jizev (od akné, popálenin), strií a celulitidy
 4. zlepšuje celkový stav pokožky - hydratuje ji, stahuje póry,
 5. snižuje tvorbu podkožního tuku u celulitidy
 6. zmírňuje pigmentaci
 7. stimuluje vlasový růst

 

Photoner

Přístroj ideální pro zralou pleť s příznaky stárnutí, pro suchou pleť, při výskytu vrásek, pigmentových skvrn a pih, jizviček po akné a dalších nedokonalostí. V tomto přístroji se kloubí efektivní metoda ultrazvukové mikromasáže a měkkého fotochromatického účinku. Nabízí i spektrum elektromagnetických vln různých délek (červená, modrá, zelená barva). Před procedurou můžete nanést hydratační nebo liftingový krém, gel, sérum. Ošetření photonerem zdvojnásobuje účinek zvolených přípravků.

 1. zvyšuje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, které jsou nezbytné pro pevnost a elasticitu pokožky
 2. odstraňuje napětí mimických svalů, které způsobuje vrásky
 3. normalizuje funkci mazových žláz
 4. zlepšení cirkulace krve ve tkáních, zesílení cirkulace lymfy
 5. vyhlazení jizviček, redukce otoků
 6. redukce pigmentových skvrn a pih
 7. zužuje rozšířené cévy
 8. zklidňuje podrážděnou pokožku
 9. redukce zánětlivých procesů a zarudnutí

 TIANDE pro mladší pleť

Nanocorrector - Transdermální komplex s liftingovým účinkem 

Viditelný výsledek již za 7 dní používání! S věkem se snižuje svalový tonus, objevuje se dvojitá brada, klesají tváře. Dlouhou dobu bylo možné napravit povislé obrysy obličeje pouze s pomocí chirurgického zákroku. Nanocorrector obsahuje dva vysoce koncentrované přípravky: mikrokapsle a mezokoktejl pro účinnou obnovu, zpevnění a pružnost pleti.
Základními působícími látkami mezokoktejlu jsou betaglukany a glokasaminy. Mezokoktejl rovněž obsahuje kyselinu hyaluronovou a hydrolyzovaný kolagen. Mikrokapsle jsou nositelem kolagenu. 

A co nano corrector dokáže? Omlazuje pleť, má liftingové účinky, podporuje tvorbu kolagenových vláken a obnovuje pružnost a pevnost pleti.

Affiliate program