S TianDe do Turecka za luxusem a zábavou

V posledních letech nám situace s celosvětovou pandemií ztěžovala život v každém ohledu. Zdá se ale, že se pomalu vracíme k normálu, a že letos se s TianDe Team Travel podíváme do Turecka na zasloužený odpočinkový pobyt v luxusním hotelu. V roce 2022 totiž oslaví mezinárodní korporace TianDe 15 let své existence!

clanek_001

Pár zajímavostí o Turecku

Turecko, plným názvem Turecká republika, je stát ležící na dvou světadílech zároveň – v Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Turecko hraničí na severovýchodě s Gruzií, na východě s Arménií, Ázerbájdžánem a Íránem, na jihovýchodě s Irákem a Sýrií.

Zajímavostí je také to, že jeho břehy omývají hned 3 různá moře. Z jihu je to Středozemní moře, ze západu Egejské moře a ze severu pak Černé moře.

Bohatá a zajímavá kultura Turecka je jednou z nejstarších na celém světě. Historicky zde žil národ Chetitů. Kdo chce věřit Biblické zprávě, šlo o potomky Cheta, Kanaánova syna, který byl zase potomkem Chama, Noemova syna, který přežil se svou rodinou potopu světa.

Historicky jsme měli s Turky trochu neshody. Zejména od 16. do 18. století, kdy probíhaly Osmansko-habsburské války a kdy Turci pronikli až na území dnešní Moravy. Poslední rakousko-turecká válka proběhla v letech 1787–1791, ve které se o vítězství postarali habsburský vojevůdce Laudon a budoucí vojevůdce Radecký.

Dnes je Turecko oblíbenou turistickou destinací, která nabízí návštěvníkům z celého světa jak historické pamětihodnosti, tak i luxus moderního světa.

Připravte se na jedinečnou SPA dovolenou

1. listopadu 2021 odstartovala nová promo akce s TianDe Team Travel. Cílem je odměnit naše spolupracovníky jedinečným zážitkem – dovolenou v Turecku s výraznou slevou, nebo přímo zdarma!

Naše společná dovolená proběhne od 12. do 17. června 2022. Zažijete opravdový kolotoč zábavy, ale i relaxaci a odpočinek s nejvyšší úrovní služeb v luxusním hotelu Titanic Deluxe Golf Belek.

clanek_002

Na co konkrétně se mimo jiné můžete těšit?

  • luxusní dovolená na pobřeží Středozemního moře
  • nezapomenutelné západy slunce na řece Besgoz s nádhernou panenskou přírodou
  • obrovské množství vodních aktivit v bazénech a aquaparku
  • dokonalá relaxace a klid v lázeňském centru s řadou relaxačních zón

Pokud chcete vyrazit s námi na tuto nezapomenutelnou jízdu, cena zájezdu se samostatným nákupem letenek je 1 000 €. Děti mají samozřejmě slevu. Náklady na celý zájezd je možné rozložit do splátek.

Patříte mezi naše prodejce? Zajímejte se o to, jak můžete získat 25%, 50% nebo dokonce 100% slevu na celý zájezd.

Nejste našimi prodejci, ale uvažujete o zvýšení svého příjmu? Seznamte se s cestou k úspěchu, po které TianDe vede začínající prodejce. Ze začátku může jít třeba jen o 15.000 Kč měsíčně. Ale využijete-li našeho jedinečného školicího systému formou webinářů či osobních setkání a vzdělávacích akcí, můžete velmi brzy uvažovat o nastartování úspěšné kariéry.

Dovolená v Turecku na náklady firmy se pak stane naprosto reálnou možností i pro Vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení