TianDe pomáhá: 25 938 Kč pro Mobilní hospic Ondrášek

Na začátku roku 2020 jsme se zavázali k pravidelným příspěvkům pro Mobilní hospic Ondrášek, který pomáhá nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem. A protože každým vaším nákupem na e-shopu tiandefm.cz přispíváte s námi, rádi bychom s vámi sdíleli, kolik jsme v roce 2020 Ondrášku věnovali. 

Kolik jsme v roce 2020 přispěli?

V roce 2020 jsme společně s vámi darovali krásných 25 938 Kč, které Mobilní hospic Ondrášek využije na péči o nemocné. Moc nás všechny potěšil děkovný dopis od paní ředitelky Husovské a chceme se o něj podělit i s vámi, protože patří vám – našim zákazníkům – stejně jako nám. Bez vás bychom na tuto dobrou věc přispět nemohli.  

clanek_001

Mobilní hospic Ondrášek

Rádi byste věděli o činnosti této organizace více? Mobilní hospic Ondrášek poskytuje odbornou pomoc nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým. Co si pod tím přesně představit? Tato nezisková organizace, založená v roce 2004:

  • pomáhá lidem v terminálním stadiu onemocnění prožít poslední chvíle důstojně, bez zbytečné bolesti, v kruhu rodiny a přátel a s dostatečnou zdravotní péčí, pomůckami a poradenstvím,
  • pracuje nejen s nemocnými, ale také s jejich rodinami, a to skrze multidisciplinární tým (lékaři, zdravotní sestry, fyzioterapeuti, sociální pracovníci, psychologové, psychiatři  a duchovní),
  • poskytuje nepřetržitou 24hodinovou péči, 7 dní v týdnu, a to v Moravskoslezském kraji.

clanek_002

Chcete také pomoci?

Kromě nákupu na e-shopu tiandefm.cz můžete lidem v Mobilním hospici Ondrášek pomoci i vlastní jednorázovou či dlouhodobou podporou. Pamatujte, že žádná částka není malá. Za pouhých 300 Kč je organizace schopna nakoupit nevyléčitelně nemocným 3 krabičky léku na bolest, které jim zlepší kvalitu života. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení